کد خبر: 724493 A

زنی به دلیل خیانت همسرش را به قتل رساند.

به گزارش ایلنا، مردی خیانت کار در انگلستان توسط همسرش عقیم و کشته شد.

بر اساس گزارش پلیس، با تماس همسایه‌ها با اداره پلیس مبنی بر صدای دعوا و درگیری و همچنین فحاشی از خانه یکی از ساکنین ساختمانشان ماموران پلیس وارد ماجرا شدند.
 
به گفته افسر پرونده، ماموران زمانی که به خانه مذکور اعزام شدند مردی سیاه پوست را در حالی که اندام مردانه‌اش بریده شده بود و صورت و سرش خونی و زخمی بود روی تخت خواب دیدند اما متاسفانه مرد بیچاره جانش را از دست داده بود و امدادرسانی ماموران فایده‌ای نداشت.

در پی این اتفاق همسر قربانی به عنوان مظنون اصلی به علت این که در صحنه چاقو در دستانش بود دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

به گفته زن جوان، وی و همسرش که هر دو وکیل های ماهری بودند پس از یک درگیری ساده لفظی به خاطر خیانت‌های مقتول دچار درگیری و ضرب و شتم وحشیانه‌ای شدند که در این اتفاق به علت عصبانیت‌های زیاد زن جوان، همسر وی به طرز فجیعی به قتل رسید.

متهم در ادامه گفت: من و همسرم 3 سال بود که با یکدیگر ازدواج کرده بودیم و قبل از این ازدواج همسرم زن اولش را به دلیل نازا بودنش طلاق داد و پس از آن با پیشنها های عاشقانه مرا رام خود کرد.
 
قاتل در ادامه افزود: آتیکه در این 3 سال خیانت‌های زیادی انجام داده بود که من متوجه شدم بودم اما به دلیل علاقه ای که به او داشتم صحبتی در این باره نکردم اما شب حادثه پس از این که فهمیدم او به بهانه ماموریت کاری با معشوقه‌اش یک ماه به سفر رفته بود و در این باره به من دروغ گفته بود با او دچار درگیری شدم.

در این درگیری زمانی که فهمیدم همسرم رابطه جنسی و عاشقانه زیادی خارج از زندگی زناشویی مان داشته با ماهیتابه او را مورد ضرب و شتم قرار دادم و به خاطر این که رابطه‌های زشت او را فهمیده بودم با چاقو اندام مردانه‌اش را بریدم و او را عقیم کردم تا نتواند با هیچ زن دیگری در ارتباط باشد.
 
بر اساس گزارش پزشکی قانونی، مقتول در اثر ضربه به سرش و خونریزی زیاد به علت عقیم شدن کشته شد.
 
در حال حاضر متهم بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

منبع: رکنا

خواب رابطه جنسی ضرب و شتم طلاق قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر