کد خبر: 720961 A

بوکسوری که داور مسابقه را با حریفش در رینگ بوکس اشتباه گرفته بود، صحنه‌ای عجیب را در مقابل چشم تماشاچیان قرار داد.

باشگاه خبرنگاران: ویدئویی که منتشر شده است وقوع اتفاقی عجیب را در مسابقات بوکس سنتی کشور تایلند به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می شود که یکی از دو بوکسور داخل رینگ به طور اتفاقی به داور مسابقه حمله ور شده و چند ضربه مشت را به سمت او پرتاب می کند. بنا به گفته فردی که این ویدئو را تهیه کرده است این اقدام بوکسور غیر عامدانه و در اثر اشتباه رخ داد.

ویدئوی منتشر شده دو بوکسور را که در وسط رینگ و در مقابل داور در حال مبارزه با یکدیگر هستند نشان می دهد. در حالی که این دو بوکسور کاملا محو مسابقه شده اند ناگهان یکی از آنها داور را با حریف مقابل اشتباه می گیرد و چند ضربه به بدن او وارد می کند. داور مسابقه که از حمله بوکسور به خودش دچار حیرت شده تلاش می کند در مقابل مشت و لگد او مقاومت کرده و بوکسور را متوقف کند. این صحنه همچنین موجب حیرت تماشاچیانی شد که از نزدیک نظاره گر این مسابقه بوکس بودند. در ویدئوی منتشر شده تماشاچیان در حالی که فریاد می زنند تعجب خود را از این اتفاق ابراز می کنند. در ادامه این بوکسور که متوجه اشتباه مضحک خود شده بود از داور مسابقه عذرخواهی کرد.

" پاچارا کلاسونگک رام"، فردی که این ویدئو را تهیه کرد در این باره گفت : " این بوکسور قصد داشت با یک حمله ناگهانی به حریفش در این مسابقه برنده شود که ناگهان داور را با بوکسور حریف اشتباه گرفت. "

گفتنی است؛ این اتفاق هفته گذشته و در مسابقات سنتی بوکس تایلند موسوم به Muay Thai که در اطراف یک معبد در استان " ناخون باتوم" برگزار می شد رخ داد.

بوکس تایلند داور رینگ بوکسور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر