کد خبر: 720032 A

نوزاد دختر هندوستانی که توسط والدین خود زنده‌به‌گور شده بود، پس از گذشت ۳ ساعت به طور معجزه‌آسایی زنده پیدا شد.

نوزاد دختری که سه ساعت از زنده به گور شدنش می‌گذشت، به طور معجزه‌آسایی نجات یافت. والدین این نوزاد طبق دستور یک کاهن محلی اقدام به زنده‌به‌گور کردن دختر خود کرده بودند. این نوزاد دختر که تنها ۲۰ روز از تولدش می‌گذشت، به طور تصادفی و هنگامی که اهالی محلی صدای گریه او را از زیر خاک شنیدند، نجات یافت. والدین این نوزاد او را در داخل باغچه و کنار یک حوض دفن کرده بودند.

ساکنان محلی پس از شنیدن صدای کودک بلافاصله اقدام به حفر زمین کردند و کودک را از داخل زمین سرد بیرون کشیدند. این نوزاد بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل شد و حال او مساعد گزارش شده است. یکی از ساکنان محلی با نام «دهارمندرا کومار»، نخستین فردی که صدای کودک را شنید، در این مورد گفت: «من در ساعت ۷.۳۰ بعد از ظهر در حال عبور از این ناحیه بودم که صدای کودک را شنیدم. صدای کودک مرا به سمت یک نقطه هدایت کرد. بلافاصله اقدام به کنار زدن خاک کردم و نوزاد را از زیر خاک بیرون کشیدم. این عمل اقدامی وحشیانه بود. من نمی‌توانم تصور کنم چطور یک انسان فرزندش را در این هوای سرد در بیرون رها می‌کند.»

کشف نوزاد دختر  زنده به گور شده در هندوستان! + ( فیلم و تصاویر)

پس از این حادثه تحقیقات پلیس محلی هندوستان آغاز شد و پلیس پدر ۳۰ ساله و مادر ۲۸ ساله کودک را دستگیر کرد. این زوج در بازجویی به پلیس گفتند که طبق دستور یکی از آشنایان کاهن خود اقدام به زنده‌به‌گور کردن فرزند خود کرده‌اند. تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد.

کشف نوزاد دختر  زنده به گور شده در هندوستان! + ( فیلم و تصاویر)

این حادثه روز جمعه در «شاهجهانپور» در ایالت اوتار پرادش در شمال هندوستان رخ داد.

 

زمین نوزاد والدین هندوستان زنده به گور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر