کد خبر: 709237 A

مشتریان رستورانی در چین مشغول صرف غذا بودند که ناگهان با صحنه‌ای وحشتناک روبرو شدند.

باشگاه خبرنگاران: مشتریان رستورانی در شهر " جیانگ سو" چین هنگامی که در این رستوران حضور داشتند، نمی‌دانستند چه حادثه وحشتناکی در انتظار آنها است. در حالی که مشتریان بر روی میزهای خود نشسته و مشغول صرف غذا بودند، ناگهان با صحنه‌ای عجیب مواجه شدند. یک خودرو که از مسیر خود در خیابان منحرف شده بود، با سرعتی زیاد وارد رستوران شد و مشتریان را در وحشت فرو برد.

ویدئویی که منتشر شده، نشان می دهد که مشتریان پس از مشاهده خودرویی که با شکستن شیشه وارد رستوران شده، تلاش می‌کنند تا از مقابل آن فرار کنند. دو مشتری رستوران که متوجه ورود خودرو نشده بودند، در حالی که روی صندلی خود نشسته بودند با شدت زیادی با خودرو برخورد کردند. همچنین در ابتدای این ویدئو که از مقابل درب رستوران تهیه شده، مشاهده می‌شود که این خودرو در حالی که سرعت زیادی دارد، با یک پیک موتوری رستوران برخورد می‌کند. در این لحظه یکی از رانندگان پیک موتوری که در کنار موتورسیکلت خود حضور داشت، با دیدن خودرو پا به فرار گذاشت.

با وجود سرعت زیاد خودرو در این حادثه به دو مشتری رستوران تنها جراحت سطحی وارد شد. پس از این حادثه پلیس محلی چین در محل حادثه حاضر و اقدام به بازداشت راننده خاطی کرد. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد که راننده فاقد گواهینامه و همچنین به دلیل مصرف مشروبات الکلی مست بوده است.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی چین در مورد این حادثه ادامه دارد.

چین خودرو مشروبات الکلی موتورسیکلت پیک موتوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر