کد خبر: 708531 A

فاتح مطرح کرد:

ابوالفضل فاتح، در یادداشتی نوشت: حرم امام رضا (ع) را برای دیدار ایرانیانی قرار دهند که به هر دلیل از نظر مسوولان مشکل رفت و آمد دارند تا بتوانند خانواده هایشان را ببینند

به گزارش ایلنا، متن کامل این یادداشت که در انصاف نیوز منتشر شده، در ادامه می‌آید:

بسمه تعالی

پدرم مرد خدا بود.

ایمان به خدا، پیروی از عترت، حب وطن، لقمه حلال، وفای به عهد، صدق گفتار، شکیبایی و شرف، رازداری و ادب و قد خم نکردن در برابر متکبران و ظالمان، سفارش دائم ایشان به ما بود.

آخرین بار حدود هفت سال پیش در مدینه منوره و مکه مکرمه توفیق بوسه بر دستان مبارکشان را یافتم. لذت و حسرتی ماندگار که تکرار نشد، یاد دعاهای پدرانه ایشان به خیر!

برای من که بزرگترین افتخارم فرزندی ایشان بود، محرومیت از دیدار، منع حضور بر بالین، تشییع و مزار ایشان، داغ این فراق را بسی مضاعف ساخت و دردی بی التیام شد که مرهم نمی شود، افسوس!

از ما گذشت، اما ای کاش مسئولانی که ما را دوست نمی‌دارند بدانند که مالک این مرز و بوم و مردمانش نیستند و از آبروی دل‌های شکسته مادران و چشم‌های منتظر پدران در نزد خداوند بیم کنند و حرم امام علی ابن موسی الرضا (ع) را حریم خدا دانسته و راه نورانی این دیدارها را در آن حرم شریف باز بگذارند.

در ایام دومین سالگرد عروج پدر بزرگوارم، علو درجات آن بزرگمرد را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم و برای همه پدران فداکار و نازنین این روزگار، آرزوی طول عمر با عزت و عافیت دارم و امید دارم خداوند همه ما را نیز پدرانی شایسته و سرفراز قرار دهد.»

ابوالفضل فاتح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر