کد خبر: 707734 A

سرویس خدمات نظافت توسط خدمتکاران داوطلب کانادایی و آمریکایی برای بیماران سرطانی مورد استقبال کاربران قرار گرفت.

اسپوتنیک: سرویس هایی در کانادا و آمریکا وجود دارد که تمامی خدمات نظافتی یک خانه را به صورت رایگان برای زنان خانه دار مبتلا به بیماری سرطان، ارائه می دهند. خدمتکاران این کمپانی ها به صورت داوطلبانه عضو می شوند و پس از آشنایی با همه مسئولیت ها، وظایف و مهارت ها برای خدمت رسانی به این زنان در خانه های آنها حاضر می شوند و کارهای نظافت خانه و تمیزکاری را به عهده می گیرند.

آنها معتقدند مبارزه با سرطان بسیار مشکل است و این بیماران باید بیشتر روی سلامتی خود متمرکز شوند تا با درمان مؤثرتر، سریع تر رو به بهبودی روند؛ این در حالی است که انجام کارهای خانه آنها را از این مسیر درمان دور می کند. آنها با پیام «در این مبارزه تو تنها نیستی»، از این بیماران حمایت می کنند.

کاربران بسیار زیادی با تأیید و تأکید حمایت از زنان و بیماران سرطانی و با گسترش این کار خیرخواهانه هم نظر هستند. آنها این ایده را بسیار مفید و کارآمد می دانند و امیدوارند در آینده نزدیک در سایر کشورها نیز چنین خدماتی ارائه شود. همچنین تعدادی از کاربران ایرانی با انتشار این خبر در صفحات خود از مردانی صحبت کرده اند که کار خانه را در هر شرایطی به عهده زن می دانند و این موضوع را قابل تأمل بیان کردند.

 

خدمت رسانی زنان زنان خانه دار سرطان کانادا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر