کد خبر: 702594 A

​یک راننده اخلاقمند با برگرداندن هزاران دلار پول نقد یک توریست که در تاکسی او جا گذاشته بود، سوژه رسانه‌ها شد.

باشگاه خبرنگاران: یک راننده تاکسی اهل تایلند به خاطر اقدام اخلاقمندانه‌اش مورد تمجید کاربران اینترنت قرار گرفت. "ویراپول کلامسیری" مبلغ حدود ۱۰۰۰۰ دلار پول نقد یک توریست آمریکایی را که در تاکسی جامانده بود دوباره به او بازگرداند. این توریست صبح روز سه‌شنبه کیف پول خود را حین مراجعه به فرودگاه گم کرده بود. " جری آلن هارت" در حضور تعدادی از کارکنان فرودگاه بانکوک در ساعت ۸.۳۰ عصر کیف پول خود که مبلغ ۹۸۰۰ دلار در داخل آن بود را از این راننده تحویل گرفت.

ویراپول گفت: هنگامی که در صبح روز سه شنبه مشغول تمیز کردن تاکسی خود بود این کیف پول پارچه‌ای را در صندلی عقب و در کف ماشین پیدا کرد. او پس از باز کردن کیف مبلغ ۹۸۰۰ دلار آمریکا به همراه یک شماره تلفن همراه را در آن پیدا کرد. او بلافاصله با یک رادیوی محلی در بانکوک تماس گرفت و از آن‌ها برای پیدا کردن صاحب کیف کمک خواست. در بعد از ظهر روز سه شنبه پلیس فرودگاه با او تماس گرفت و اعلام کرد که کیف پول متعلق به یک توریست آمریکایی است که شکایتی مبنی بر مفقود شدن کیفش حین رفتن به فرودگاه مطرح کرده است. ویراپول بلافاصله در سالن فرودگاه حاضر شد و کیف را به صاحبش تحویل داد.

 
 

توریست آمریکایی در حالی که از پیدا شدن پول هایش بسیار خوشحال بود، از این راننده تاکسی باوجدان تشکر کرد و صداقت او را ستود. او در مورد سفرش به تایلند گفت که تاکنون پنج بار به تایلند سفر کرده و در این فکر بود که بقیه عمر خود را در این کشور با مردمانش که مودب و همیشه خندان هستند بگذراند.

این گردشگر گفت: پس از این اتفاق او مطمئن شده که می‌خواهد بقیه عمر خود را در این کشور سپری کند.

پول تاکسی تایلند دلار رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر