کد خبر: 695445 A

رفتگر خیابان با دیدن نوزادی که در سطل آشغال خیابان رها شده بود شوکه شد.

به گزارش ایلنا، یک رفتگر خیابانی در چین حین نظافت یکی از خیابان های این کشور با صحنه ای شوک آور روبرو شد. این رفتگر یک نوزاد را در داخل سطل آشغال خیابان پیدا کرد. این حادثه روز جمعه و هنگامی رخ داد که این رفتگر حین تمیز کردن خیابان صدای گریه نوزاد را از داخل سطل آشغال خیابان شنید. او پس از بررسی سطل آشغال با نوزادی که در داخل آن رها شده بود مواجه شد.

بنا به گزارش یک روزنامه محلی در این کشور این نوزاد متعلق به یک زن نوجوان بود که در سطل آشغال خیابانی در منطقه "بائوآن" در شهر شنزن واقع در استان گوانگ دونگ چین پیدا شد. بنا به این گزارش این زن که هویتش مشخص نشده است توسط پلیس بازداشت شد.

پیدا شدن نوزاد در سطل آشغال خیابان! + تصاویر//

این نوزاد در حالی در دهانش مقداری دستمال کاغذی بود در یک ساک دستی پلاستیکی قرار داده شده بود. مادر 17 ساله این نوزاد در مورد علت قرار دادن دستمال کاغذی در دهانش بچه اش گفت که برای خفه کردن صدای نوزاد و جلوگیری از پیدا کردن آن اقدام به چنین عمل غیرانسانی کرده است.

رفتگر خیابان در شرح ماجرا گفت که در حال تمیز کردن خیابان بود که ناگهان صدای شبیه به صدای بچه گربه را از داخل سطل آشغال شنید. او پس از بررسی سطل آشغال متوجه نوزادی شد که در داخل آشغال ها رها شده بود. پس از پیدا شدن نوزاد یکی از شاهدان عینی بلافاصله با پلیس تماس گرفت. پس از دقایقی پلیس و اورژانس پزشکی در محل حاضر شدند و نوزاد توسط یک پزشک مورد معاینه قرار گرفت. پلیس محلی چین با کمک دوربین های مدار بسته توانست مادر این نوزاد را پیدا کند. 

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی چین در این مورد ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پزشک چین دوربین گریه نوزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر