کد خبر: 688183 A

خونسردی گوینده خبر یکی از کانال‌های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله سوژه رسانه‌ها شد.

به گزارش ایلنا، خونسردی گوینده خبر یکی از کانال های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله در یکی از مناطق این کشور سوژه رسانه ها شد. هنگامی که این گوینده خبر در حال خواندن خبر بود ناگهان یک زلزله 5.1 ریشتری در شهر "ژیچانگ" در استان سی چوان رخ داد.

اما این گوینده خبر با وجود شدت این زلزله به جای آنکه استودیو را ترک کند تصمیم گرفت به خواندن خبر ادامه دهد. در ویدئویی که منتشر شده است این گوینده خبر رو به همکاران خود در استودیو می گوید : " صبر کنید، صبر کنید، نترسید. اجازه بدهید این بخش خبری را به اتمام برسانیم."

این ویدئو بطور گسترده در شبکه‌های اجتماعی چین به اشتراک گذاشته شد. خونسردی این گوینده خبر که هویتش اعلام نشده است موجب شد تا این ویدئو به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی در چین تبدیل شود و واکنش های زیادی نیز از طرف کاربران داشته باشد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " نیازی نیست حین وقوع زلزله های کوچک بترسید و حین وقوع زلزله‌های بزرگ نیز نمی توانید فرار کنید."

بر اساس گزارش رسانه های محلی چین در این زلزله به هیچ فردی آسیبی وارد نشد. انتشار گسترده این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین با واکنش این گوینده خبر نیز همراه بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چین رسانه زلزله شبکه های اجتماعی خبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر