کد خبر: 673769 A

فوتبالیست نام آور جهان با شکایت یک دختر دادگاهی شد. این دختر مدعی شده است که رونالدو پس تجاوز به وی حتی حق سکوت هم پرداخت کرده است.

به گزارش ایلنا، ماجرای تجاوز رونالدو به یک دختر مربوط به سال 2009 است.

قربانی که اکنون نام واقعی خود را در اختیار رسانه‌ها قرار داده مدعی است که رونالدو به او تجاوز کرده اما رونالدو این اتهام را رد می‌کند. در حال حاضر دادگاهی در نوادا مسئول بررسی پرونده شده است.

کریستیانو رونالدو یکی از معروف ترین ورزشکاران جهان است. اکنون زنی ساکن لاس‌وگاس مدعی شده که رونالدو همان کسی است که در سال 2009 در یک هتل به او تجاوز کرده است.

این زن برای نخستین بار نام و هویت واقعی خود را در اختیار نشریه اشپیگل قرار داده است.

این زن آمریکایی کاترین مایورگا نام دارد و 34 ساله است. وکیل این زن اکنون اعلام کرده است که مسئولیت پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به این زن برعهده دادگاهی در نوادا قرار گرفته است.

سایت اشپیگل در خبری که در این باره منتشر کرده نوشته است که رونالدو مبلغ 375 هزار دلار به این زن پرداخت کرده به شرط این که این زن درباره این پرونده سکوت کند.

گفته شده که این زن برخلاف قولی که داده خواستار پیگیری موضوع تجاوزش توسط وکیل خود شده است.

کاترین مایورگا برای نخستین بار در گفت‌وگویی با اشپیگل موضوع تجاوز رونالدو به خود را با شرح جزئیات آن در هتلی واقع در لاس‌وگاس رسانه‌ای کرده است.

کریستیانو رونالدو اتهام تجاوز را تکذیب کرده و مدعی است که این رابطه با توافق طرفین صورت گرفته است. این در حالی است که بر اساس گزارش اشپیگل رونالدو در جریان تحقیقات اعتراف کرده که مایورگا چند بار نه گفته و خواستار پایان رابطه بوده است.

منبع: رکنا

تجاوز جهان دلار کریستیانو رونالدو جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر