کد خبر: 652835 A

​وضعیت آملیا بدین معنی است که پوست او منافذ عرق ندارد که این مساله در فصل تابستان شرایط سخت‌تری را ایجاد می‌کند و والدینش مجبورند در خانه بمانند و و از یخ برای خنک‌سازی پوستش استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، آملیا نوزاد یکساله‌ای است که از مشکل پوستی حادی رنج می‌برد به طوری که پوستش همانند بدن مار شروع به ریزش می‌کند و مجدد طی یک هفته بازسازی می‌شود.

فرایند ریزش و بازسازی مجدد پوست این نوزاد یک چرخه‌ای را دنبال می‌کند، به این شکل که ابتدا شروع به صاف شدن کرده و سپس پوست او تیره و نازک‌تر می‌شود و در نهایت، او قادر نخواهد بود که چشمانش را ببندد. در این حالت بایستی با استفاده از یک نوع دارو‌های موضعی به نام Tazorac cream آن را مهار کنیم.

بعد از آن پوست این نوزاد شروع به ریزش می‌کند که خوشبختانه با هیچ‌گونه خون‌ریزی همراه نمی‌باشد. قابل ذکر است که پوست دست و پای او به میزان پوست صورت و سرش حساس نبوده و راحت‌تر و سریع‌تر عمل پوست‌اندازی را انجام می‌دهد.

وضعیت آملیا بدین معنی است که پوست او منافذ عرق ندارد که این مساله در فصل تابستان شرایط سخت‌تری را ایجاد می‌کند و والدینش مجبورند در خانه بمانند و و از یخ برای خنک‌سازی پوستش استفاده کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پوست دارو نوزاد عکس مار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر