کد خبر: 643040 A

باید بدانید بسیاری از این صحنه های رویایی و زیبا در دنیای واقعی وجود دارد بنابراین شما هم می توانید در داستان های افسانه ای قدمی بزنید.

به گزارش ایلنا، شاید شما هم با تماشای فیلم ها یا انیمیشن های فانتزی ، به فضای رویایی این فیلم‌ها علاقمند شده‌اید و دوست داشتید واقعا می‌توانستید قدمی به درون این داستان‌ها بگذارید و از این مناظر رویایی لذت ببرید.

جنگل ویستمنز وود ( Wistman’s Wood ) –انگلستان

تقریبا سرتاسر این جنگل را خزه‌ها و گیاهان سبز در بر گرفته اند و به نظر می رسد که قرن ها هیچ بشری وارد این جنگل در جنوب غرب انگلستان نشده است. این جنگل یکی از مرتفع ترین جنگل های بلوط در بریتانیا است. بخاطر وجود تخته سنگ های ریز و درشت در این جنگل گشت در آن خیلی آسان نخواهد بود شاید همین یکی از دلایلی باشد که این جنگل متروکه به نظر می رسد.

جنگل گریفینو ( Gryfino Forest ) – لهستان

این جنگل عجیب در لهستان درختانی دارد که همگی به یک سمت خم شده اند به همین جهت اغلب آن را جنگل خمیده مینامند. هنوز هیچ دلیلی برای رشد خمیده این درختان کشف نشده است ، هرچند تئوری های مختلفی برای این شکل عجیب درختان وجود دارد که هیچیک تایید نشده است. با این حال درختان خمیده جنگل گریفینو ، آن را به یکی از رویایی ترین و خارق العاده ترین جنگل های جهان تبدیل کرده است.

جنگل پازل وود ( Puzzlewood ) – انگلستان

این جنگل افسانه ای در انگلستان شما را وارد فضای فیلم های ارباب حلقه ها می کند چرا که به نظر می رسد فضای این داستان کاملا از روی این جنگل الهام گرفته است. راهروهای باریک و پل ها و سنگهای پوشیده از خزه این جنگل آن را به یک جنگل عجیب و جادویی تبدیل کرده است. ‌

پارک ملی جنگلی ژانگجیاجی (Zhangjiajie National Forest Park ) – چین

این پارک جنگلی خارق العاده که آن را با نام کوههای آواتار نیز می شناسند در جنوب استان هونان چین واقع شده است. ستون های سنگی و فضای سبز اطراف آن ، آن را به یک جنگل سورئال تبدیل کرده است علاوه بر اینها الهام بخش فضای فیلم معروف و تماشایی آواتار نیز بوده است به همین دلیل نام این فیلم به روی این جنگل باقی مانده است.

جنگل کوه درختی ( Tree Mountain ) – فنلاند

کوه درختی در فنلاند یک جنگل مصنوعی است که در سال 1982 شکل گرفته است. دور تا دور این کوه ، 11000 درخت با فاصله یکسان کاشته شده اند که به مرور زمان به چنین جنگل متفاوت و خارق العاده تبدیل شده است. کوه درختی شبیه به یک اثر هنری در طبیعت می‌ماند.

جنگل ملی آداک ( Adak National Forest ) – آلاسکا

با وجود فقط 33 درخت به سختی می توان اینجا را بعنوان یک جنگل شناخت ، اما در حال حاضر این 33 درخت بعنوان کوچک ترین جنگل ملی در آمریکا شناخته شده هستند.

خیابان بائوباب ها (Avenue of the Baobabs ) – ماداگاسکار

این منطقه را می توان یکی از فانتزی ترین مسیرها دانست ، جنگلی از درختان بلند و عظیم الجثه که در مسیر جاده مالاگاسی قرار گرفته اند و با نام خیابان درختان بائوباب شناخته شده است. این جنگل بیش از 800 سال عمر دارد و چهره متفاوت و غیرعادی به این منطقه بخشیده اند.

 

 

 

 

منبع: پول نیوز

 
جنگل جهان چین رشد داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر