کد خبر: 182087 A

مجموعه صوتی کریم رمضان اثر استاد سید کریم موسوی مبتهل خوزستانی توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر خواهد شد.

مجموعه صوتی کریم رمضان اثر استاد سید کریم موسوی مبتهل خوزستانی توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مجموعه صوتی کریم رمضان اثر استاد سید کریم موسوی مبتهل خوزستانی توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر خواهد شد.

مجموعه کریم رمضان در مراسم افتتاحیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد؛ این مجموعه شامل ادعیه و ابتهال های این مبتهل بین المللی می‌باشد.

سیدکریم موسوی که از وجود اساتیدی همچون استاد دکتر مهدی دغاغله و حاج عباس حزباوی استفاده کرده و در گروه تواشیح ثقلین نیز عضویت داشته با الهام گرفتن از تجربه ها و آموزش های مختلف هنر های قرآنی و در نهایت سفر های به کشورهای مختلف و کسب تجربه در امر قرائت و تواشیح و کسب رتبه های مختلف استانی و کشوری در این امر باعثشد که ایشان وارد عرصه ی جدیدی در امر ابتهال خوانی گردند و قدم ها و فعالیت های تاثیر گذاری را در خدمت اسلام و مذهب شیعه برداشته و ابتهالات زیبا و دلنشینی را در مدح پیامبر و اهل بیت معظم ایشان در سراسر جهان و در داخل کشور به جا ذارد.

در پیوند زیر می توانید یکی از قطعات مجموعه کریم رمضان با عنوان صلوات خاصه امام رضا(ع) را دانلود کنید:

دانلود صلوات خاصه امام رضا با پسوند WMV

دانلود صلوات خاصه امام رضا با پسوند FLV ویژه موبایل

امام رضا جهان شیعه قرآن قرآن کریم موبایل نمایشگاه بین المللی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر