کد خبر: 1129226 A

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت برای پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان مشکلی ندارد، اما بر سر میزان این رقم مشکل است که بیان دارند این افزایش درصد نامتعارف است.

محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، درباره همسان‌سازی حقوق معلمان، اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرده است که افزایش حقوق معلمان را پرداخت خواهد کرد، اما شاید مصوبه قبلی را اجرا نکند. 

وی ادامه داد: اما رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان کرده است که بر اساس قانون و ملاک‌های آن را تا اواخر شهریورماه پرداخت خواهد شد. 

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه قول داده است که معوقات فرهنگیان از فروردین ماه پرداخت شود، گفت: دولت برای پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان مشکلی ندارد، اما بر سر میزان این رقم مشکل است که بیان دارند این افزایش درصد نامتعارف است. 

زاهدی با اشاره به تصمیم دولت در افزایش درصد معلمان، تصریح کرد: هنوز درصد افزایش حقوق فرهنگیان مشخص نشده است و این بستگی به تصمیم دولت دارد و هنوز هم این موضوع به مجلس هم بیان نشده است. 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نمایندگان مجلس عزم جزم دارند تا لایحه رتبه‌بندی معلمان را با اصلاحات لازم که در آن علاوه بر ارتقای منزلت و کرامت اجتماعی معلمان، دغدغه‌های معیشتی این قشر آینده ساز را نیز کاهش دهد.

انتهای پیام/
سازمان برنامه و بودجه افزایش حقوق معلمان معوقات فرهنگیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر