کد خبر: 1102258 A

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور مطرح کرد؛

علی کریمی فیروزجایی رتبه‌بندی معلمان را خواسته بحق و دیرینه فرهنگیان دانست و افزود: با اجرای این لایحه تحول عظیمی در آموزش و پرورش رخ خواهد داد.

علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسات فشرده کمیسیون آموزش برای جمع‌بندی لایحه رتبه‌بندی معلمان، گفت: با اقدام ضربتی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کار رسیدگی به مفاد لایحه رتبه‌بندی معلمان به پایان رسید. 

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور این اقدام کمیسیون تخصصی مجلس را مایه خرسندی فرهنگیان دانست و افزود: مجلس شورای اسلامی به مسئله فرهنگیان نگاه خاص و ویژه دارد. 

نماینده مردم بابل ادامه داد: بزودی و در اولین فرصت این لایحه برای تصویب نهایی در صحن علنی مجلس مطرح و انشاءالله با رأی قاطع نمایندگان مصوب خواهد شد. 

این عضو خانه ملت با اشاره به ارتباط گسترده مجلس با صاحبنظران، دانشگاهیان و متخصصان امور تعلیم و تربیت و تشکل‌های فرهنگیان برای نهایی کردن این لایحه افزود: این لایحه در صحن علنی مجلس نیز با مشورت نمایندگان چکش کاری و بررسی نهایی خواهد شد. 

کریمی فیروزجایی رتبه‌بندی معلمان را خواسته بحق و دیرینه فرهنگیان دانست و افزود: با اجرای این لایحه تحول عظیمی در آموزش و پرورش رخ خواهد داد. 

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت را ساختاری و زیربنایی عنوان و تصریح کرد: برغم برخی نگاه‌های ناصحیح، آموزش وپرورش تولیدی‌ترین دستگاه اجرایی کشور است. 

این نماینده مجلس تولید انسان فکور و بااراده‌های معنوی را مهم‌ترین مأموریت آموزش و پرورش دانست و افزود: آموزش و پرورش باید پیشگام برنامه‌های توسعه در کشور باشد. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس در تعامل با دولت سیزدهم، توسعه هدفمند در آموزش و پرورش را بررسی خواهد کرد. خروجی آموزش و پرورش نیازهای اساسی کشور را تأمین و تضمین می‌کند.

انتهای پیام/
مجلس شورای اسلامی طرح رتبه بندی معلمان علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر