کد خبر: 1069889 A

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۷ هزار راننده تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارند که مقرر شد اسامی آن‌ها مشخص و جایگزین افرادی که در حال حاضر راننده تاکسی نیستند اما در قالب این شغل تحت پوشش بیمه قرار دارند، شوند.

علی نیک زاد ثمرین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست اخیر خود در زمینه پیگیری مشکلات بیمه رانندگان تاکسی استان تهران، به خانه ملت، گفت: رانندگان تاکسی خصوصا در استان تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده‌اند و تعداد زیادی از این افراد پس از مبتلا شدن به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند. 

این نماینده مردم در مجلس شورای با تاکید بر اینکه حدود ۷ هزار نفر از رانندگان تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی نیستند، عنوان کرد: ۷ هزار راننده تاکسی تهران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارند که در نشست امروز مقرر شد اسامی آن‌ها مشخص و جایگزین افرادی که در حال حاضر راننده تاکسی نیستند اما در قالب این شغل بیمه شده‌اند، شوند. 

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی ۱۱۰ هزار راننده تاکسی تهران را تحت پوشش بیمه‌ای قرار داده است.

بیمه تامین اجتماعی رانندگان تاکسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر