کد خبر: 1047261 A

شوکت:

عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی، گفت: سازمان بازرسی و معاونت حقوقی ریاست جمهوری به مصوبه واگذاری دو درصد سهام شستا به بازنشستگان ایراد حقوقی گرفتند.

اکبر شوکت درباره واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی به باشگاه خبرنگاران، گفت: واگذاری دو درصد سهام شستا به بازنشستگان مصوبه هیات امنا تامین اجتماعی را کسب کرد، اما به دلیل ایرادات حقوقی که به این مصوبه گرفتند، این واگذاری انجام نشد. 

عضو هیات امنا سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سازمان بازرسی و معاونت حقوقی ریاست جمهوری به این مصوبه ایراد حقوقی گرفتند و معاونت حقوقی شستا هم به دنبال رفع مشکلات حقوقی است تا این مصوبه به اجرا درآید. 

شوکت درباره آخرین اخبار از واگذاری ۹ شرکت دولتی که بابت رد دیون در سال جاری و سازمان تامین اجتماعی انتقال یافت، اظهار کرد: بخشی از این شرکت‌ها واگذار شده و بخشی هم در شرف واگذاری است. 

وی درباره پرداخت ۹۰ هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰، گفت: دولت که پول نقد ندارد بابت دیون خود پرداخت کند به همین دلیل باز هم امکان دارد برای سال آینده در قالب شرکت، بدهی خود را پرداخت کند.

بازنشستگان اکبر شوکت شستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر