کد خبر: 1042868 A

مرد جنایتکار که با ورود به خانه برادرش، همسر و دختر 4ساله او را به قتل رسانده و دختر 10ساله وی را زخمی کرده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش ایلنا، مرد جنایتکار که با ورود به خانه برادرش، همسر و دختر 4ساله او را به قتل رسانده و دختر 10ساله وی را زخمی کرده بود، در محوطه زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. این جنایت ساعت ٤ صبح ٢٧ شهریور سال96 در منطقه پاسگاه نعمت‌آباد رخ داد اما تیم جنایی چند ساعت بعد و حدود ساعت 9شب در جریان ماجرا قرار گرفت. آن‌هم وقتی ساکنان ساختمانی سه طبقه در این منطقه متوجه غیبت مرموز همسایه خود در طبقه دوم شدند و وقتی دیدند کسی در آپارتمان را باز نمی‌کند، ماجرا را به آتش‌نشانی و پلیس خبر دادند.

لحظاتی بعد مأموران کلانتری 152خانی‌ آباد و آتش‌نشانان در ساختمان مسکونی حاضر شدند و پس از باز کردن در با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند. جسد خونین زن جوان 29ساله در پذیرایی افتاده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد با ضربات چاقو به قتل رسیده است. در کنار او جسد خونین دختر 4ساله‌اش به نام آیلین دیده می‌شد. کمی آنطرف‌تر نیز دختر10ساله خانواده به نام آذین غرق در خون روی زمین بود که هنوز نفس می‌کشید و به سرعت به بیمارستان منتقل شد.

وضعیت خانه و پهن بودن رختخواب نشان می‌داد که قاتل هنگامی که مادر و 2 دخترش خواب بودند بالای سر آنها حاضر شده و این جنایت را رقم زده است. دختر مجروح که تنها شاهد این جنایت هولناک بود از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و در تحقیقات گفت: «شب حادثه عمو احمد به خانه ما آمد و ما را با شمشیر زد. او صورتش را پوشانده بود اما وقتی شالش کنار رفت چهره‌اش را دیدم.»

همین کافی بود تا احمد که 55ساله بود دستگیر شود. این مرد وقتی فهمید برادرزاده 10ساله‌اش زنده مانده و او را لو داده است به جنایت اقرار کرد. وی در بازجویی‌ها انگیزه‌اش را اختلاف با همسربرادرش و انتقام‌جویی بیان کرد. وی گفت: من با همسر برادرم اختلاف داشتم و شب حادثه به آنجا رفتم تا او را به قتل برسانم. کنار او برادرزاده 4ساله‌ام خوابیده بود و زمانی که با چاقو به همسر برادرم ضربه می‌زدم، ضربه‌ای هم به او اصابت کرد و جان باخت. همان لحظه برادرزاده 10ساله‌ام که زنده مانده بیدار شد و به سمتم آمد تا مانع شود. او دست مرا گرفت که ناچار شدم او را هم با چاقو بزنم.

اظهارات این مرد در حالی بیان می‌شد که مشخص شد چند روز قبل از جنایت، قاتل به همراه زنی به خانه برادرش رفته اما همسر برادرش مانع ورود آن دو نفر شده و ماجرا را به همسر قاتل خبر داده و همین آتش کینه در دل قاتل را روشن کرده است.

به این ترتیب قاتل مدتی بعد در دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفت و در جلسه دادگاه اولیای دم خواستار قصاص وی شدند.

در پایان جلسه قضات دادگاه متهم را به 2بار قصاص محکوم کردند. حکم به تأیید قضات دیوان عالی کشور رسید و پرونده این مرد به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد تا مقدمات اجرای حکم قصاص فراهم شود. به این ترتیب عموی جنایتکار چند روز قبل در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و قصاص شد.


منبع:همشهری آنلاین

اعدام قاتل عمو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر