کد خبر: 1041718 A

مش کردن مو با فویل در خانه شاید خیلی سخت به نظر برسد اما با این آموزشی که در ادامه ملاحظه می کنید می توانید به راحتی با هزینه کم موهایتان را مش کنید.

به گزارش ایلنا، مش کردن مو با فویل یکی از کارهایی است که همه خانم ها آن را به آرایشگرها می سپارند و بابت آن کلی هزینه می کنند، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان در خانه موهایتان را مش کنید؟ شاید با خودتان بگویید مش کردن مو کار سختی است و نمی توان آن را در خانه انجام داد اما آنطور که فکر می کنید نیست و می توان با انجام دادن مراحلی که در این بخش ملاحظه می کنید موهایتان را در خانه مش کنید اینطوری هزینه کمتری متقبل می شوید.

 

مش مو با فویل

آموزش مش کردن مو با فویل

امروزه مش کردن مو با فویل بین خانم ها بسیار طرفدار دارد و به همین دلیل سعی کرده ایم در این بخش روش انجام آن در خانه را به شما آموزش دهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید تقسیم بندی با فویل است به این صورت که در بالای سر یک قسمت مستطیل شکل و از بغل گوش ها دو قسمت مستطیل شکل جدا میکنیم، موهای پشت سر را عمودی شکل از قسمت بالای سر تا گردن به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و از کنار گوش ها هم دوباره موها را به دو قسمت تقسیم می کنیم.

نکته مهمی که در مش کردن موها وجود دارد این است که مش کردن را از بغل گوش سمت راست شروع کنید نه از پشت سر اینطوری نتیجه بهتری خواهد داشت.

آموزش مش با فویل

آموزش مش کردن مو در خانه

با توجه به نکته ای که گفته شد از کنار گوش سمت راست اولین دسته مو را جدا می کنیم فقط حواس تان باشد که دسته ای از مو که جدا می کنید خیلی ضخیم نباشد زیرا فویل با ریشه موها فاصله پیدا می کند و معمولا زیاد جالب نمیشود در صورتی که دسته های مو را ضخیم بگیرید باعث میشود مواد نشت کند و ف.ویل به سمت پایین حرکت کند. موادی که برای مش کردن مو ترکیب میکند باید به اندازه کافی سفت باشد که از روی موها نشت نکند مانند مواد آمبره .

در این روش از مش کردن مو میتوانید 2 یا 3 تکه مو را پشت هم داخل فویل قرار دهید و سپس به همان اندازه لایه های آزادتان را جدا کنید. ضخامت لایه های آزاد دقیقا باید اندازه ضخامت لایه های داخل فویل باشد.

روش مش با فویل

روش مش کردن مو با فویل

سمت چپ و راست سر که تمام شد جلوی سر را شروع کنید، جلوی سر را اگر به صورت شلال یا همان زیگزاگی داخل فویل بگذارید خیلی زیباتر خواهد شد.

بعد از اینکه پودر دکلره و اکسیدان را ترکیب میکنید فقط 45 دقیقه فرصت دارید که آن را مورد استفاده قرار دهید زیرا بعد از گذشت این تایم دیگر پودر کار نمیکند و فقط اکسیدان کار میکند که این مهمترین عامل سوختن مو است.

منبع:چاره دان

رنگ مو فویل مش کردن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر