کد خبر: 1011158 A

۲ نفر به ‌دلیل اختلافات مالی با مردی، نوه ۳ساله او را ربودند و در قبال آزادی‌اش ۵۰۰میلیون تومان باج‌خواهی کردند.

به‌ گزارش همشهری‌آنلاین، ظهر دوشنبه مردی به کلانتری ۱۳علی‌آباد کتول در استان گلستان رفت و از ربوده‌شدن پسر ۳ساله‌اش خبر داد. 

او گفت: پسرم جلوی خانه در حال بازی با بچه‌ها بود که ۲سرنشین یک خودروی زانتیا او را ربودند و مدتی بعد تماس گرفتند و برای آزادی‌اش ۵۰۰میلیون تومان پول خواستند. به‌دنبال این شکایت تلاش‌ها برای شناسایی گروگانگیران و آزادی پسر ۳ساله آغاز شد. 

سردار سعید دادگر، فرمانده انتظامی استان گلستان، در این‌باره گفت: تحقیقات فنی و میدانی پلیس در این راستا آغاز شد تا اینکه مأموران به سرنخ‌هایی از آدم‌ربایان دست پیدا کردند که نشان می‌داد آنها پسربچه را در شهرستان کردکوی زندانی کرده‌اند. 

وی ادامه داد: همکارانم پس از هماهنگی با مراجع قضایی و در عملیاتی غافلگیرانه، موفق شدند خودروی متهمان را هنگام ورود به مخفیگاهشان متوقف و ضمن آزادی کودک ۳ساله که در خودرو حضور داشت، هر ۲ گروگانگیر را دستگیر کنند. 

به گفته فرمانده انتظامی گلستان، آدم‌ربایان انگیزه خود را از این کودک‌ربایی اختلاف مالی با پدربزرگ پسربچه اعلام کرده‌اند و هم‌اکنون در بازداشت به ‌سر می‌برند و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

منبع: همشهری

 

گروگان اخاذی ادم ربا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر