کد خبر: 945352 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان مطرح کرد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، گفت: در شرایط امروز جامعه نیازمند ارتقای نقش آفرینی جوانان در فعالیت های اجتماعی و بشردوستانه هستیم و به همین منظور طرح دستیاران جوان اجرا می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط‌عمومی هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی در آیین معارفه دستیاران مدیر عامل در امور جوانان جمعیت هلال احمر اظهار کرد: مشارکت جوانان در فعالیت های اجتماعی و ایفای نقش در مشارکت های اجتماعی نقش مهمی در توسعه جوامع دارد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، به کافی نبودن سهم مشارکت اجتماعی جوانان در شرایط فعلی اشاره کرد و گفت: در همین راستا جمعیت هلال احمر طرح دستیاران جوان را پیشنهاد داده است.

وی به اهداف طرح دستیاران جوانان اشاره کرد و گفت: ارتقای نقش‌آفرینی جوانان در فعالیت‌های اجتماعی، بشردوستانه و افزایش انگیزه و مشارکت در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها به عنوان نیروهای توانمند و موثر در برنامه‌های جمعیت هلال احمر از اهم این اهداف است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به دیگر اهداف اجرای طرح دستیاران جوان اشاره کرد و گفت: این اقدام در راستای شناسایی جوانان مستعد، توانمند، فعال و خلاق عضو هلال احمر استان زنجان عملیاتی شد.

به گفته میرزایی دستیاران جوان جمعیت هلال احمر در راستای تعامل و ارتباط دوسویه و بیشتر اعضای جوانان با مسؤولان برای بهره‌مندی از توان و ظرفیت آنها در پیشبرد اهداف و اصول جمعیت هلال احمر فعالیت می‌کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه  استفاده از ظرفیت جوانان گام موثری در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر است، گفت: فعالیت در امور جوانان داوطلبانه است و دستیاران برای رفع مشکلات این حوزه با همفکری سایر داوطلبان نسبت به جذب و مشارکت بیشتر سایر جوانان نیز اقدام کنند.

در پایان این مراسم، ابلاغ این دستیاران جوان توسط مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان به لیلا نظری و مهدی حسنلو اهدا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان/شهرام میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر