کد خبر: 941584 A

به مناسبت روز ملی زنجان؛

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» به مناسبت روز ملی زنجان و آشنایی عموم مخاطبین با فرهنگ و آئین زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، با توجه به شرایط کنونی جامعه در خصوص شیوع ویروس کرونا و پرهیز از برگزاری برنامه‌های تجمیعی، حوزه هنری زنجان با خلاقیت و هم‌افزایی و همگرایی با ارگان‌های فرهنگی استان در نظر دارد، با همکاری و مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی استان زنجان و سایت زنجان به مناسبت «سالروز بزرگداشت شیخ اشراق و روز ملی زنجان» در توسعه فرهنگ کتابخوانی و در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با مشارکت دستگاه‌ها و ارگان‌های فرهنگی استان، مسابقه کتاب‌خوانی را با محوریت کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» بصورت مجازی و آنلاین برگزار کند.

علاقمندان برای تهیه کتاب می‌توانند به کتابفروشی‌های سطح شهر از جمله کتابفروشی فرهنگان، کتابکده فرهنگ، شهر کتاب، انتشاراتی نشر هزاره‌ سوم مراجعه کنند.

همچنین برای دانلود فایل pdf کتاب «فرهنگ و هنر در دارالخمسه» و شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی به سایت‌های www.samakpl.ir  ،www.artzanjan.ir و zanjan.org مراجعه کنند.

روز بزرگداشت شیخ شهاب الدین سهروردی به تایید مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ۸ مرداد است که در این روز همایش‌ها، بزرگداشت‌ها و یادبودهایی برای ایشان برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی«فرهنگ و هنر در دارالخمسه» در زنجان برگزار می شو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر