کد خبر: 918395 A

نوری خبرداد:

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، گفت: با انتشار فراخوان قصه گویی مجازی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان «مهمانی نور» تاکنون ۶۰ اثر فیلم قصه گویی به دبیرخانه استانی ارسال شده است .

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا نوری با اعلام این خبر، گفت: در جریان برگزاری نخستین مسابقه قصه‌گویی مجازی با عنوان «مهمانی نور» که ویژه ماه مبارک رمضان با موضوع خاطرات ماه مبارک رمضان در حال انجام است تاکنون 60 اثر فیلم دریافت شده است .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، هدف از برگزاری این مسابقه را توسعه و ترویج فرهنگ قصه گویی به عنوان یکی از ابزارهای تربیتی و تعمیق باورهای دینی در مخاطبان عنوان کرد و گفت: تلاش داریم تا در این شرایط خاص کشور بنا به وظایف سازمانی خود برای ایجاد نشاط در این ایام قدمی برداشته باشیم .

به گفته وی، مهمانی نور عنوان مسابقه قصه گویی مجازی است که توسط انجمن قصه گویی کانون برای تمامی رده های سنی ( کودک ، نوجوان و بزرگسال ) برگزار می شود و علاقمندان فرصت دارند تا ۱۳ خرداد سال جاری آثار خود را از طریق واتساپ به  شماره ۰۹۱۰۵۱۴۰۴۵۲ کانون استان ارسال کنند .

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان /علیرضا نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر