کد خبر: 916337 A

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خدابنده:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده ، گفت: امسال همزمان با ماه مبارک رمضان سه مرحله اجرای نیات واقفین در راستای کمک به نیازمندان اجرایی می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از اوقاف و امور خیریه، علی ذوالقدر، با بیان اینکه مرحله نخست کمک به نیازمندان در قالب توزیع 450 بسته غذایی به ارزش 140 میلیون تومان انجام شد، تصریح کرد: این بسته‌ها شامل یک عدد مرغ، برنج و سویا و رب بود که در قالب رزمایش مومنانه اجرایی شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده، همچنین از توزیع 700 بسته 700 گرمی گوشت بین نیازمندان با همکاری موسسات خیریه شهرستان خدابنده خبر داد و گفت: این اقدام نیز در مرحله رزمایش دوم مومنانه انجام شد.

ذوالقدر ادامه داد: فاز سوم کمک در قالب رزمایش مومنانه نیز در روز عید فطر و از محل عواید موقوفات اجرایی خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده با بیان اینکه با اشاره به اینکه دیگر کمک اوقاف در راستای کمک به پیشگیری از شیوع کرونا در اختیار قرار دادن تالار احسان برای استفاده ستاد کرونا در استان بوده است، گفت: این تالار دارای ظرفیت 200 نفر و در در قالب تجهیز 70 تخت به ستاد کرونای شهرستان تحویل شده است.

وی ادامه داد: همچنین پیش از این نیز 20 میلیون تومان برای توزیع ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی کننده در شهرستان از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده هزینه شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خدابنده /ذولقدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر