کد خبر: 914393 A

میرزایی خبر داد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سال گذشته 83 هزار و 90 نفر از خدمات توانبخشی هلال احمر این استان در بخش‌های مختلف بهره مند شده اند.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی امروز شنبه در جمع خبرنگاران، گفت: طی سال گذشته این تعداد مراجعه کننده از خدمات مورد نیاز در بخش های ارتوپدی، درمانگاه، فیزیوتراپی، کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی و گفتاردرمانی بهره مند شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، خاطرنشان کرد: بیشترین مراجعان سال گذشته در بخش درمانگاه 78 هزار و 914 نفر بوده اند که خدمات درمانی به آنها ارائه شده است.

وی، به بخش‌های مختلف درمانگاه اشاره کرد و گفت: فوق تخصص گوارش اطفال، پزشک عمومی، دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاه و پرستاری در این بخش درمانی فعال است.

میرزایی تاکید کرد: خدمات توانبخشی نیز برای هموطنان در شهرستان های زنجان، خدابنده و طارم به طور مستمر در روزهای هفته بجز روزهای تعطیل برای مراجعه کنندگان ارائه می شود.

وی یادآوری کرد: شهروندان زنجانی می توانند روزانه در 2 نوبت صبح و بعدازظهر با مراجعه به مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر خدمات فیزیوتراپی، کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی ، گفتاردرمانی، ارتز، پروتز و کفش طبی را دریافت کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خدمات توانبخشی در شهرستان های خدابنده و طارم نیز در جمعیت هلال احمر فقط  نوبت صبح ارائه می شود.

میرزایی افزود: توانبخشی  بازگرداندن توانایی‌های فرد به حالت حداکثر استقلال است، در توانبخشی هیچگونه دارویی تجویز نمی‌شود و روند بازیافتن توانایی ها تدریجی می باشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، توانبخشی جمعیت هلال احمر استان زنجان واقع در هنرستان، خیابان سوم شعبان خیابان شهید اول در 2 نوبت صبح و بعدازظهر و درمانگاه نیز روزانه از 7:30 تا 12 شب به مراجعان خدمات مورد نیاز را ارائه می دهد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان /شهرام میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر