کد خبر: 888059 A

مدیرکل آموزش و پرورش زنجان خبرداد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان،گفت: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت شبکه استانی، نسبت به استمرار یادگیری و عدم بازگشت به بیسوادی، بسترهای آموزش سوادآموزان را از طریق شبکه استانی فراهم کنیم.

به گزارش ایلنا از زنجان، ابراهیم رفیعی، امروز در جمع خبرنگاران به اهمیت توجه به موضوع سوادآموزی و پیگیری و آماده سازی مکمل های آموزشی در شرایط کنونی تاکید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان، با اشاره به اهمیت توجه به ادامه روند آموزش بی سوادان و کم سوادان در شرایط کنونی افزود: در کنار برنامه ریزی برای دانش آموزان، باید از ظرفیت آموزش دهندگان خلاق در راستای پیگیری و آموزش غیرحضوری سوادآموزان بهره برد.

رفیعی،  تصریح کرد: باید از تمام ظرفیت ها به منظور پیشگیری و جلوگیری از بازگشت به بی سوادی استفاده نمود و در همین راستا می توان از پتانسیل نیروی خلاق و مشتاق در حوزه سوادآموزی به ویژه آموزش دهنده ها برای تولید محتوای آموزشی مناسب به ویژه برای دوره های انتقال و تحکیم بهره برد.

وی با تاکید بر اینکه نباید به دلیل شرایط خاص کنونی آموزش در حوزه سوادآموزی تعطیل شود، ادامه داد: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت شبکه استانی، نسبت به استمرار یادگیری و عدم بازگشت به بیسوادی، بسترهای آموزش سوادآموزان را از طریق شبکه استانی فراهم کنیم.

رفیعی تصریح کرد: معاونت سوادآموزی با هماهنگی‌نواحی و مناطق باید تلاش کند تا درخصوص اطلاع‌رسانی درمورد آموزش دوره سوادآموزی در سایت نهضت سوادآموزی در قالب لوح و قلم به سوادآموزان اقدامات اساسی صورت بگیرد و روند آموزش و یادگیری و ارائه محتواهای مکمل به سوادآموزان در استان را رصد و پیگیری کنید.

مدیرکل آموزش و پروش استان اذعان کرد: توجه به تمام ابعاد آموزشی و پرورشی برای تمام گروه های مخاطب نظام تعلیم و تربیت از جمله سوادآموزان و نگاه ویژه به موضوع یادگیری مستمر کم سوادان و پیگیری و برنامه ریزی در این خصوص، همچون گذشته در اولویت برنامه های این اداره کل است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان/ابراهیم رفیعی/ کرونا ویروس در زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر