کد خبر: 888054 A

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: رسانه استانی همانند سنوات گذشته برنامه های شاد و متنوعی را برای نوروز ۹۹ و آغاز سال جدید تدارک و پیش بینی کرده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از صدا و سیمای زنجان، محسن لطیفی، گفت: سیمای مرکز زنجان نوروز ۹۹ را با ویژه برنامه تحویل سال نو که «گل بهار» نام دارد به مدت ۱۸۰ دقیقه از ساعت۶ صبح آغاز می کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان، ادامه داد: پخش زنده مراسم تحویل سال نو و بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب، ارتباط با گزارشگران آزاد شهرهای استان، معرفی موسیقی محلی، فرهنگ بومی و آداب و رسوم نوروزی مناظق مختلف استان، ارتباط با سایر مراکز استانی از آیتم های این ویژه برنامه است.

وی افزود: برنامه «بایرام گجه لری» عنوان دیگر ویژه برنامه ای است که بمدت ۶۰ دقیقه از اول تا سیزدهم فروردین از ساعت ۲۱ هرشب به تهیه کنندگی علی رجبی با آیتم های مختلفی مانند گزارش طنز، دابسمش، نوروزنامه، مسابقه پیامکی و موسیقی محلی اوقات شادی را برای بینندگان به ارمغان خواهد آورد.

لطیفی با اشاره به شرایط فعلی جامعه گفت: امسال با توجه به انتشار ویروس کرونا هشدارها و آخرین اخبار این بیماری با برقراری ارتباط مستقیم، همچنین دعوت از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان از شبکه اشراق پخش شده و سعی خواهد شد تا با ایجاد لحظات شاد و مفرح با تبلیغ صحیح پویش «در خانه بمانیم» قدمهای موثری در مقابله و ریشه کنی این ویروس برداشته شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: ۱۰ برنامه ۴۰ دقیقه ای «باهار نغمه سی» با موضوع معرفی آداب، رسوم و اماکن تاریخی استان و موسیقی بومی، ۵ برنامه شادمانه نوروزی ویژه کودک و خردسال با عنوان" اتل متل" و ۵ برنامه ۱۰ دقیقه ا ی ایران ۸۷ باموضوع معرفی استان زنجان، از دیگر برنامه های نوروزی شبکه اشراق در تعطیلات نوروزی خواهند بود.

لطیفی از پخش روزانه ۲ فیلم سینمایی و یک فیلم سینمایی ویژه نوجوانان در قالب برنامه شادمانه، سریال های نوروزی به زبان محلی و فارسی، مستند های نوروزی و دهها سرود و وله بهاری خبر داد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان/محسن لطیفی سال 99/ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر