کد خبر: 851085 A

به همت شبکه اشراق زنجان محقق می‌شود؛

ساخت سریال تلویزیونی«ددمان» از شبکه اشراق زنجان با حضور امام جمعه، استاندار، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان و جمعی از مسئولان استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، در آیین تولید سریال تلویزیونی«ددمان» مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان اظهار کرد: رسانه استانی در جهت تولید آثار فاخر در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و کارآفرینی تلاش فراوانی دارد.

محسن لطیفی با اشاره به اینکه این اقدامات موجب فراهم شدن زمینه همگرایی اقتصادی و فرهنگی با کمترین سرمایه و بدون آلودگی‌های زیست محیطی می‌شود، تصریح کرد: علاوه براین موارد برای اقشار مختلف جامعه درآمدزایی می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به بهره‌گیری حداکثری از هنرمندان بومی، افزود: حضور در لوکیشن‌های تاریخی، معرفی صنایع دستی و تاکید بر فرهنگ بومی محلی از نقاط عطف این سریال است.

داستان این سریال مربوط به جوانی بنام هوشنگ است که بدلیل شکست در سرمایه‌گذاری به خانه پدری خود برمی‌گردد و با تلاش و کوشش فراوان بر مشکلات متعدد مربوط به تبدیل این خانه مسکونی به هتل بوم گردی فائق آمده و عامل اشتغال چندین نفر می‌شود.

این سریال در 20 قسمت 45 دقیقه‌ای در شبکه اشراق تولید می‌شود و برخی از عوامل سریال شامل نویسنده طرح و تهیه‌کننده: غلامحسین مهدیون، کارگردان: مجید حسن‌زاده، مدیر تولید حسین نجفی، تصویربردار: سعید حسنی و بازیگران: محمدولی فروتن، شهپر میثاق‌فر، صفرعلی کریمی، مینا عبادی هستند.

شبکه اشراق/صدا و سیمای مرکز زنجان/ سریال ددمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر