کد خبر: 849161 A

همزمان با روز حمل و نقل عنوان شد:

فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: اداره کل حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی در راستای اهداف و برنامه های خود کارهای مشترکی دارند که تنها در سایه همدلی، همراهی و تعامل قابل پیگیری و انجام است.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از روابط‌عمومی نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل ونقل عمومی استان زنجان به مناسبت 26 آذرماه روز «حمل و نقل» با تقدیر از تعامل و همکاری فی ما بین اظهار داشت: اداره کل حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی در راستای اهداف و برنامه های خود کارهای مشترکی دارند که تنها در سایه همدلی، همراهی و تعامل قابل پیگیری و انجام است و به نظر می‌رسد این همراهی و همسویی به نحو قابل قبولی وجود دارد .

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به سهل الوصول و متداول بودن حمل و نقل جاده ای در کشور گفت: عمده حمل و نقل کالا و مسافر از طریق جاده صورت می گیرد و نیروی انتظامی هم از باب امنیت و هم از باب ساماندهی و هدایت ترافیک مسئولیت خطیری را به عهده دارد و همکاران پلیس راه با استقرار در طول راه ها و گشت های کنترل محسوس و نامحسوس و اعمال قانون ، امنیت جاده و نظم و انضباط ترافیکی را کنترل می کنند .

سردار جهانبخش افزود: اداره راهداری با رفع نیازمندی ها، معضلات و مشکلات حوزه حمل و نقل و ترافیک از جمله وضعیت روشنایی محورهای مواصلاتی و جاده‌های استان، نصب نیوجرسی جدا کننده در جاده‌ها، تجهیز معابر به دوربین های هوشمند و غیره می تواند نقش مهمی در کاهش تصادفات ایفا کند.

در ادامه مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان بیان داشت: در سایه تعامل دستگاه های مختلف اجرایی بویژه اداره راهداری و تلاش های خستگی ناپذیر نیروهای خدوم پلیس راه و اهور شاهد افزایش انضباط و رفتار ترافیکی و همچین کاهش حوادث و تصادفات و جان باختگان جاده ای در استان هستیم .

علی اکبری از تلاش های فرمانده انتظامی استان و کارکنان در برقراری نظم و امنیت مطلوب استان تقدیر و تشکر کرد و بر گسترش تعاملات بین اداره راهداری و نیروی انتظامی در خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم تاکید کرد.

روز حمل و نقل عنوان /نیروی انتظامی /علی اکبری/ سردار جهانبخش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر