کد خبر: 839901 A

استاندار زنجان:

استاندار زنجان با یادآوری اینکه ۴۰ مدیر در استان زنجان مرتبط با فرهنگ و هنر هستند، ادامه داد: هنر زبان گویای جامعه است و باید حمایت شود.

به گزارش ایلنا از زنجان فتح‌الله حقیقی ، در مراسم اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استان زنجان، اظهار کرد: چرا 22 ارگان مرتبط با نمایش و تئاتر کمک نکرده و تلاش نکردند تا این مراسم اختتامیه در سالن یک هزار نفری برگزار شود.

استاندار زنجان با انتقاد از عدم حضور مدیران مرتبط با تئاتر در این مراسم گفت: چرا دانشگاه‌هایی که در ارتباط با هنر هستند حضور ندارند.

وی با یادآوری اینکه 40 مدیر در استان زنجان مرتبط با فرهنگ و هنر هستند، ادامه داد: هنر زبان گویای جامعه است و باید حمایت شود.

مقام عالی دولت به جایگاه ارزشمند هنر اشاره کرد و گفت: تا هنرمندان پیگیری نکنند از طرف مدیران آبی گرم نمی‌شود، جایگاه هنر را در استان می دانم و از وضعیت بد هنر در زنجان آگاه هستم.

حقیقی ادامه داد: یکی از جلسات گفت و گوی استاندار با بخش خصوصی با انجمن تئاتر استان زنجان خواهد بود.

استاندار زنجان برضرورت ارتباط گیری هنرمندان با مسئولان تاکید کرد و گفت: هنرمندان پیشنهادات عملی خود را برای ارتقای جایگاه فرهنگ و هنر ارائه کند.

حقیقی ادامه داد: به آثار هنری اعتقاد داریم چرا که هنر ارزش و جایگاه دارد و جلسات گفت و گو باید بدون گزینش هنرمندان برگزار شود.

استاندار زنجان /حقیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر