کد خبر: 835157 A

در شورای برنامه ریزی و توسعه استان زنجان عنوان شد:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: با افزایش تعداد جلسات مدیران فرصت کمتری برای مطالعه برای حوزه کاری خود دارند که این موضوع آفت بزرگی محسوب می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام طهماسبی امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان زنجان اظهار کرد: 60 درصد جلسات با یک روز فرصت برای دعوت برگزار شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با اشاره به اینکه از 116 جلسه برگزار شده تنها هفت جلسه در فرصت زمانی 5 روزه بوده است، ادامه داد: 109 جلسه کمتر از فرجه زمانی شورای برنامه ریزی برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه بی‌نظمی در تشکیل جلسات به کاهش ارتباط مدیران با زیرمجموعه‌های خود منجر می شود، گفت: توزیع نامطلوب جلسات موجب خدمات رسانی بی نظمی به ارباب رجوع می شود.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه حضور مدیران در جلسات موجب کاهش رسیدگی و سرکشی به واحدهای شهرستانی می شود، ادامه  داد: با حضور هر روزه مدیران در جلسات،امکان برنامه ریزی برای مدیران در زمینه کارهای در دست وجود ندارد و کنترل دقیقی بر روی برنامه ها وجود ندارد.

طهماسبی ادامه داد: اگر تعداد جلسات افزایش یابد مدیران فرصت کمتری برای مطالعه حوزه کاری خود دارند، گفت: این موضوع آفت بزرگی محسوب می شود و امکان آماده بودن علمی برای حضور در جلسات کاهش می یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان هم در سخنانی بر ضرورت خروجی جلسات تاکید کرد و گفت: متاسفانه یکی از  شاخص های ارزیابی مدیران تعداد حضور در جلسات است.

فرامرز نیک سرشت ادامه داد: گاهی جلسات غیررسمی نیز برگزار می شود که باید تعداد این جلسات به جلسات رسمی اضافه شود.

وی برضرورت برگزاری جلسات در روزهای خاص با رضایت مدیران تاکید کرد و گفت: باید تعداد روزهای برگزاری جلسات برای رسیدگی مدیران به امور مردم و زیر مجموعه خود کاهش یابد.

تمدید اجرای طرح مجتمع خدماتی رفاهی با 2 هزار متر مربع،اجرای مخزن آب به مساحت 2 هزار و 250 متر مربع در اراضی روستای کرسف شهرستان خدابنده ، اجرای طرح نیروگاه خورشیدی در زرنان و دانه بندی ریگ و سنگ به مساحت 5 هزار مترمربع از مصوبات این جلسه بود.

شورای برنامه ریزی استان زنجان/شهرام میزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر