کد خبر: 831986 A

رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور:

معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گفت: این سازمان با تمام توان در مناطق سیل‌زده وجابه‌جایی زائران اربعین حسینی نقش ایفا کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به استان زنجان در سفر به زنجان اظهار کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با همدلی و همکاری تک تک ادارات استانی توانست با تمام توان در مناطق سیل‌زده و جابه‌جایی زائران اربعین حسینی حاضر شود و از این دو رویداد مهم سال 98 سربلند بیرون بیاید.

رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای افزود: در اربعین امسال 60 هزار سرویس توسط ناوگان اتوبوسی انجام شد که در نوع خود بسیار بی‌نظیر است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از راه‌های مواصلاتی استان زنجان اظهار داشت: با توجه به اینکه محورهای استان زنجان در کریدور شمالغرب کشور نقش مهمی دارند می‌بایست نسبت به ارتقای ایمنی آن‌ها توجه ویژه‌ای انجام شود.

حسن‌نیا افزود: در شرایط اقتصادی کنونی نیز می‌توانیم با مدیریت درست منابع و امکانات،گام‌های مهمی در راستای بهبود کیفیت و بالابردن سطح خدمات به کاربران جاده برداریم.  

در ادامه این سفر که با حضور رضا اکبری معاون راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام شد، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با استاندار زنجان دیدار کرد.

رئیس سازمان راهداری کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر