کد خبر: 831343 A

رئیس شورای شهر زنجان:

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه پروژه سبزه میدان متعلق به شهرداری نیست و به شهر زنجان تعلق دارد، گفت: این پروژه در آینده به برند شهری زنجان تبدیل می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، حمید حمیدی رئیس شورای شهر گفت: پروژه سبزه میدان متعلق به شهرداری نیست و به همه مردم تعلق دارد.

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به اینکه این پروژه در آینده به برند شهری تبدیل خواهد شد، ادامه داد: از دستگاه‌های خدمات رسان انتظار داریم در اجزای پروژه سبزه میدان نهایت همکاری را با شهرداری انجام دهند.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر زنجان هم گفت: زمین پروژه سبزه میدان در تاریخ ۲۴ شهریور ماه تحویل پیمانکار شده است.

دویران ادامه داد: پیمانکار پروژه سبزه میدان ۳۰ روز فرصت داشت نسبت به تجهیز کارگاه پروژه اقدام کند که چهار روز زودتر از موعد مقرر تجهیز کارگاه انجام شد.

دیگر اعضای شورای شهر زنجان هم گفت: خوشحالیم که در زمان شورای شهر پنجم‌ عملیات عمرانی پروژه سبزه میدان آغاز شد.

مرادخانی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم بدلیل اهمیت و بزرگی پروژه، مدیر پروژه ای جداکانه برای آن معرفی شود تا بتواند گره های این پروژه را باز کند.

عضو دیگر شورای شهر زنجان هم از شهرداری زنجان بخاطر کف سازی و بهسازی بازار سنتی، کوچه باشگاه،  میدان انقلاب و ورکچی لر تشکر و قدردانی کرد.

نصیری ادامه داد: از مسئولان پادگان ارتش می‌خواهم مانع توقف عملیات عمرانی خیابان داخل پادگان نشوند؛ توقف این پروژه موجب خسارت به شهر و شهروندان می شود.

رئیس شورای شهر زنجان/حمید حمیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر