کد خبر: 830861 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان خبرداد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان از آزادی مدیران بازداشتی زنجان با صدور قرار وثیقه‏ خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری‌عضو هیات مدیره شرکت ایران ترانسفو اظهار کرد: این فرد به لحاظ مشکلاتی به برای شرکت ایران ترانسفو ایجاد کرده بود، دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه درجه اهمیت این واحد صنعتی از لحاظ تولید و اشتغال برای استان بالا است، ابراز کرد: با توجه به اینکه ما جلساتی را در استان برای حل این مشکل برگزار کردیم و پیگیری هایی در درجه نخست برای حل مشکل و پیشگیری از این اتفاقات انجام شد اما چون افاقه نکرد منجر به تشکیل پرونده قضایی و در نهایت منجر به دستگیری این شخص شد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه پرونده در مراجع قضایی  رسیدگی می‌شود، گفت: امیدواریم هرچه سریع تر این پرونده تعیین تکلیف شود و مشکلی که این شخص ایجاد کرده بود با این رسیدگی حل شد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد آزادی دو مدیر بازداشت شده استان (رئیس اتاق بازرگانی و مدیرعامل سابق آب و فاضلاب روستایی) نیز عنوان کرد: پرونده‌ای که تشکیل شد برای این دو مدیر در ابتدا بازداشت موقت بود نه اینکه قرار وثیقه صادر و مقام قضای وثیقه را نپذیرد.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی با بیان اینکه با اعتراض متهم پرونده به دادگاه کیفری یک ارسال شد، خاطرنشان کرد: در دادگاه کیفری یک قرار بازداشت موقت تبدیل به وثیقه شد و با تودیع وثیقه متهم آزاد شد.

وی با اشاره به اینکه پرونده در حال رسیدگی است، افزود: پرونده مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی نیز در حال رسیدگی است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان /صادقی نیارکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر