کد خبر: 828893 A

وزیر صمت:

وزیر صمت با اشاره به افزایش شیفت کاری در کارخانجات گفت: این اقدام یک پیروزی در جنگ اقتصادی محسوب می‌شود، در حالی که دشمن به دنبال بیکاری کارگران و ایجاد ناامیدی در کشور بوده است.

به گزارش ایلنا از زنجان ، رضا رحمانی، امروز در حاشیه بازدید از شرکت ایران ترانسفوی زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توجه به شرکت های دانش بنیان لازمه رشد صنعت است.

وزیر صمت به تعامل وزارت صنعت، معدن و تجارت با وزارت علوم و معاونت علمی ریاست جمهوری ادامه داد: براساس فراخوان منتشر شد اقلام مورد نیاز از طریق این شرکت ها تامین شود.

وی به بازگشت 2 هزار واحد تولیدی راکد به چرخه تولید افزود: تلاش در جهت تامین نقدینگی شرکت ها در دستور کار است.

وزیر صمت با اشاره به افزایش شیفت کاری در کارخانجات خاطرنشان کرد: این اقدام یک پیروزی در جنگ اقتصادی محسوب می‌شود، در حالی که دشمن به دنبال بیکاری کارگران و ایجاد ناامیدی در کشور بوده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه نهضت استفاده از ظرفیت شرکت‌های داخلی استمرار دارد، تصریح کرد: خودروسازی یکی از صنایعی است که نیاز به اصلاحات و توجه دارد.

رحمانی از تدوین برنامه اصلاحی در 10 محور برای خودروساز و قطعه ساز خبر داد و گفت: شاه بیت این محورهای اصلاحی نیز این است که قطعه ساز ما باید به قطعه ساز جهانی وصل شود و امروز در این حوزه شرکت‌هایی داریم که در بحث تولید وارد شده‌اند و فعالیت خوبی نیز دارند و در این راستا اقدامات جدیدی آغاز شده است.

وزید صمت افزود: در حوزه ساخت داخل برنامه‌های اجرایی تدوین شده داریم و در این راستا در تلاش هستیم اقلام وارداتی را در داخل تولید کنیم که در همین راستا سال قبل میزان واردات کالاهای مصرفی کاهش یافت.

جنگ نقدینگی وزارت صنعت معدن و تجارت وزارت علوم بیکاری کارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر