کد خبر: 827958 A

با حضور گردان‌های بیت المقدس و کوثر سپاه؛

فرمانده سپاه ناحیه زنجان گفت: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) با حضور گردان‌های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه زنجان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، محسن سهندی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یک‌هزار بسیجی در رزمایش گردان‌های بیت المقدس و کوثر حضور دارند، اظهار کرد: رزمایش دو روزه  بیت المقدس در آبان ماه سال جاری با حضور گردان هایی از خواهران و برادران بسیجی انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان به وظیفه ذاتی سپاه و بسیج تاکید داشتند، تصریح کرد: بسیج همواره باید آماده بوده و این رزمایش نیز برای بالا بردن توان بسیجیان است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان هدف از برگزاری رزمایش بیت المقدس و کوثر را بالا بردن توان رزم بسیجیان خواند و تصریح کرد: حفظ انسجام و تقویت روحیه معنوی ، فرهنگی ،ایثار و شهادت و آمادگی همه جانبه بسیج برای مقابله با تهدیدات سخت و نرم دشمن وحدت و همدلی بین بسیجیان از اهداف گردان‌های بیت المقدس و کوثر است.

سهندی با بیان اینکه علاوه بر برنامه های نظامی برنامه های فرهنگی هم برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی ، بصیرت افزایی و عقیدتی در دو روز اجرای برنامه های نظامی گردانهای بیت المقدس و کوثر در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه در روز دوم رزمایش تمرینات تاکتیکی در نظرگرفته شده است، تصریح کرد: عملیات تاخیری ، دفاع از کوی برزن، امداد و نجات ، کمین و ضد کمین، هلیبرن و ضد هلیبرن، دفاع از مراکز حساس، کنترل معابر وصولی از تمرینات تاکتیکی گردانهای بیت المقدس و کوثر است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه فراخوانی‌های مختلفی برای بسیجیان در طول شش ماه اول سال جاری در پایگاه ها و حوزه های تابعه انجام گرفته است، اظهار کرد: برای گردانهای بیت المقدس و کوثر در طول دو روز برنامه های مختلفی اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: در روز دوم رزمایش اجرای صبحگاه نظامی با حضور گردانهای بیت المقدس و کوثر ناحیه زنجان و مسئولان نظامی و انتظامی ، شوای تامین استان و شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه رزمایش گردان‌های بیت المقدس و کوثر برای بالا بردن سطح توان بسیجیان است، تصریح کرد: با انجام رزمایشات می توان به تمام یاوه گویی ها و تهدیدات دشمنان در هر جا و هرمکانی و با دستور فرمانده کل قوا پاسخ داد.

با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر