کد خبر: 819031 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان مطرح کرد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: اقتدار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ضامن ایجاد امنیت و آسایش در جامعه است.

به گزارش ایلنا از زنجان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، رئیس شورای قضایی استان زنجان، در حاشیه بازدید سرزده از پلیس فتای زنجان که فرمانده انتظامی استان، دادستان زنجان و رئیس پلیس فتا حضور داشتند، ضمن تبریک هفته ناجا و خدا قوت به فرماندهی انتظامی استان و تمامی حافظان نظم و امنیت اظهارکرد: پلیس استان از جمله پلیس‌های موفق در کلیه حوزه‌ها به خصوص در کشفیات استانی و ملی در سطح کشور است که جای تقدیر و تشکر دارد.

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی،  برتجهیز شدن پلیس فتا به تکنولوژی‌های مدرن و افزایش دانش روز در حوزه سایبری تأکید کرد و افزود: توجه بر این موضوع در  انجام مأموریت‌ها و خروجی کار اثر گذار خواهد بود.

وی بیان کرد: همکاری و تعامل مضاعف بین مجموعه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در اجرای قوانین و مقررات بسیار ارزشمند خواهد بود.

صادقی نیارکی در ادامه خاطرنشان کرد: اقتدار دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در برخورد با مرتکبین جرایم و افراد هنجار شکن با اجرای قوانین و مقررات  ضامن ایجاد  امنیت و آسایش درجامعه خواهد بود و لذا توجه با این مقوله نیز بایستی بیش از پیش مورد اهتمام  قرار بگیرد.

لازم به ذکر است رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان از بخش های مختلف پلیس فتا بازدید بعمل آوردند.

رئیس شورای قضایی استان زنجان/حجت الاسلام اسماعیل نیارکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر