کد خبر: 818667 A

فرماندهی انتظامی استان زنجان خبر داد:

فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه ۱۱ تا ۱۸ مهرماه به عنوان هفته ناجا با شعار«پلیس هوشمند، امین مردم» نامگذاری شده است، گفت: به همین مناسبت ۳۷۰ برنامه در استان اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، سردار رحیم جهانبخش، در تشریح برنامه های هفته ناجا در استان زنجان، گفت: از 11 تا 18 مهرماه به عنوان هفته ناجا با شعار«پلیس هوشمند، امین مردم» نامگذاری شده است.

فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه داد: عناوین روزهای هفته نیروهای انتظامی شامل «پلیس، بصیرت، ولایت‌مداری، ایثار و شهادت‌طلبی»، «پلیس، جامعه ایمانی، ارزش‌مداری، رافت و مهربانی»، «پلیس رفتار حکیمانه، خدمت‌گذاری، امانت‌داری»، «پلیس، قانونگرایی، مسؤولیت‌پذیری، انضباط اجتماعی»، «پلیس، دانش‌بنیانی، حرفه‌ای گرایی و روزآمدی»، «پلیس آموزش همگانی، پیشگیری اجتماعی و آرامش عمومی»، «پلیس مرزبانی، امنیت پایدار و اقتدار مرزی» است.

وی به اجرای 370 برنامه در استان به همین مناسبت خبر داد و گفت: گلباران مزار شهدا در روز پنج‌شنبه 11 مهرماه انجام شد و روز گذشته هم همایش پیاده‌روی خانوادگی از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح با حضور خانواده ها برگزار شد.

این مقام مسئول به برگزاری، گفت: همزمان با اجرای مشترک برنامه صبحگاه امروز شنبه (13مهر) از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز تجلیل شد.

وی به دیدار مسؤولان با نماینده ولی فقیه در استان و افتتاح پروژه‌های عمرانی به مناسبت هفته ناجا در استان اشاره کرد و گفت: همایش موتورسیکلت‌سواران قانونمند، برگزاری همایش راهوران محله و همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی استان نیز از دیگر برنامه های این هفته است.

به گفته سردار جهانبخش دیدار با نمایندگان مجلس و راه‌اندازی قطار نظم و دوستی هم برای این هفته پیش بینی شده است.

استان زنجان ایثار و شهادت جامعه جانبازان و ایثارگران خانواده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر