کد خبر: 817724 A

سردار جهانبخش مطرح کرد:

فرماندهی انتظامی استان زنجان برخورد با عاملان مواد مخدر را از مطالبات مردم از پلیس خواند و گفت: در استان کمپ ترک اعتیاد دولتی نداریم.

به گزارش ایلنا از زنجان، سردار رحیم جهانبخش امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: مردم باید با دیدن پلیس احساس امنیت و آرامش کنند.

فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه داد: پلیس باید تلاش کند تا اعتماد عمومی را جلب کند.

 وی با اشاره به اینکه طرح انتظام بخشی مدارس یکی از خواسته‌های مردم است، گفت: این طرح تا آخر سال ادامه دارد؛ پیرامون مدارس پلیس حاضر است و ماموریت اصلی این مجموعه ایجاد محیطی امن برای فرزندان است.

وی با بیان اینکه پیشگیری از مواد مخدر و مقابله با عاملان آن از دیگر مطالبات مردم است، ادامه داد: استان زنجان از لحاظ نرخ آلودگی سی و یکمین استان هستیم.

سردار جهانبخش با بیان اینکه در هفت ماهه اول سال 1150 کیلوگرم کشفیات مواد مخدر داشتیم، گفت: در استان زنجان کمپ دولتی وجود ندارد و ظرفیت کمپ های غیردولتی 300 نفر است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طرح پاکسازی پارک های شهید رجایی و استقلال به صورت هفتگی انجام می شود، افزود: ایجاد کمپ های دولتی یکی از خواسته های استان است.

سردار جهانبخش افزود: در پنج ماهه امسال هفت فقره قتل اتفاق افتاده است که کاهش 43 درصدی وقوع قتل داشتیم و نرخ وقوع قتل در استان چهار دهم پایین تر از میانگین نرخ کشوری است.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه در استان کاهش 50 درصدی شرارت را شاهد هستیم، گفت:  میزان نزاع و درگیری در استان 253.5 درصد است.

وی به آمار بالای تصادفات منجر به جرح در استان اشاره کرد و گفت: وضعیت جاده ها و سرانه خودرو عامل اصلی تصادفات جاده ای در این استان است.

سردار جهانبخش خاطرنشان کرد: در 6 ماهه اول امسال کاهش هشت درصدی تصادفات جاده ای را شاهد هستیم.

سردار رحیم جهانبخش/فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر