کد خبر: 816469 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با اجرای طرح پیمایش شیرآلات شبکه آبرسانی در شهر زنجان قطعی آب مناطق در حین اجرای عملیات اصلاح و بازسازی، به طور چشمگیری کاهش می یابد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی، با اعلام این خبر،  اظهار داشت: با اجرای طرح پیمایش شیرهای آب در شبکه توزیع آب شهر زنجان، در حین اصلاح و یا رفع اتفاقات آب دیگر شاهد قطعی آب بصورت گسترده در نقاط مختلف شهر نخواهیم بود و تنها آب نقطه ای که عملیات در آن اجرا می شود قطع خواهد شد.

وی افزود در جریان اجرای این طرح تعداد 291 شیر معیوب و بیش از یک هزار و 309 عدد شیر سالم در سطح شهر زنجان شناسایی و پیمایش شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اضافه کرد: عملیات تعمیرات پیشگیرانه شیرآلات شبکه توزیع مطابق برنامه بصورت هر 3 ماه یکبار جهت اطمینان از عملکرد شیرآلات در زمان حادثه صورت می پذیرد که تاثیر بسیار بالایی در ارتقاء بهره برداری از شبکه توزیع دارد.

جزء قاسمی بیان داشت: با اجرای طرح های روزآمد و نوین در سطح شهرهای استان زنجان شاهد تحولی چشمگیر در ارائه خدمات بخش آب و فاضلاب و توسعه این صنعت در استان زنجان خواهیم بود.

کاهش قطعی آب زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر