کد خبر: 815612 A

میرزایی مطرح کرد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی 6 ماه گذشته 7 هزار و 154 فراگیر از آموزش‌های کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش ایلنا از زنجان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ارائه آموزش کمک‌های اولیه و آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات به منظور ارتقای سطح آگاهی عموم مردم در سطح شهرها و روستا در برابر حوادث احتمالی انجام می‌شود.

شهرام میرزایی، افزود: آموزش‌های مربوط به کمک‌های اولیه و چگونگی مواجهه با حوادث در هنگام وقوع آن یکی از مهمترین آموزش‌هایی به شمار می‌رود که می‌تواند در حفظ سلامت افراد اهمیت قابل توجهی داشته باشد.

 وی افزود: درصدد هستیم آموزش‌ کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات را در سطح جامعه ‌گسترش دهیم.

میرزایی ادامه داد: برای 7 هزار و 154 نفر اعم از کارکنان دستگاه‌های اجریی، عموم شهروندان در سطح شهرها و روستاها 300 دوره آموزشی برگزار شده است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: برای 60 دستگاه دولتی 90 دوره آموزشی با یک هزار و 33 فراگیر دوره آموزشی کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات برگزار شده است.

وی گفت: علاوه بر این 65 دوره از این آموزش‌ها نیز برای یک هزار و 419 نفر در سطح روستاهای استان برگزار شده است.

 میرزایی افزود: 23 دوره آموزش کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات نیز برای 984 فراگیر در مساجد استان برگزار شده است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی کمک‌های اولیه 22 ساعت و آمادگی در برابر مخاطرات نیز هشت ساعت برای این علاقه‌مندان برگزار شده است و گسترش این آموزش‌ها در سطح استان ادامه دارد.

وی گفت: برای 7 هزار و 154 نفری که دوره‌های آموزشی را با موفقیت گذرانده‌اند گواهینامه دوره‌ها ارائه شده است.

میرزایی/ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر