کد خبر: 815500 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به افزایش خدمات غیر حضوری در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در این راستا سامانه ثبت درخواست مشترکان آب و فاضلاب در شهرهای استان زنجان در بستر سامانه تلفنی 122 راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا از زنجان،  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، با اعلام این خبر،  اظهار داشت: 23 خدمت هم اکنون در مرکز ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نسبت به درخواست های مردمی ارائه می شود که علاوه بر این خدمات، حوادث آب،حوادث فاضلاب، کیفیت آب و نظرسنجی از مردم نیز از دیگر خدمات مرکز مپرا است.

علیرضا جزء قاسمی، افزود: شکایت از برخورد نامناسب همکاران و پیمانکاران شرکت آب و فاضلاب در زمینه های مختلف، گزارش آبیاری فضای سبز، گزارش از کار افتادن کنتور و گزارش انشعاب غیر مجاز از جمله مواردی است که مردم می توانند در سامانه درخواست مشترکین به ثبت رسانند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان یادآورد شد: گزارش افت فشار آب، عدم ارسال قبض آب، عدم جمع آوری نخاله پس از بازسازی و نصب انشعاب نیز از جمله موارد دیگری است که مرکز مپرا، به عنوان درخواست های مردمی ثبت خواهد کرد.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان/جزء قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر