کد خبر: 813084 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: با تشکیل جلسه هیات حل اختلاف و داوری در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان شهریور ماه سالجاری 77 فقره قرارداد راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان تعیین تکلیف شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اعلام این خبر،  اظهار داشت: زمین های موضوع قرارداد در شهرکهای صنعتی اشراق، هیدج، خرمدره، افق ابهر، شریف ابهر، انگوران و نوآوران زنجان قرار داشت.

ایرج احمدی ، تصریح کرد: 20 فقره از قراردادهای یاد شده فسخ قطعی و به 56 فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی های معوق اعطای مهلت گردید. همچنین یکی از طرف های قرارداد نیز از ادامه کار انصراف داد.

احمدی افزود: با رسیدگی به قراردادهای یاد شده، نزدیک به 8 هکتار از زمین های بلااقدام در سطح شهرکهای صنعتی استان تعیین تکلیف گردید که پس از طی مراحل قضایی، آزادسازی شده و در اختیار متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

احمدی در پایان یادآور شد: وصول مطالبات و فسخ قراردادهای راکد از اولویت های اصلی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان به شمار می رود.

جلسه مذکور دومین جلسه هیات حل اختلاف و داوری با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در سال 98 بود که برگزار شد و برگزاری 2 جلسه دیگر نیز تا پایان سال جزو برنامه های این شرکت است.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان/ایرج احمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر