کد خبر: 811367 A

در 10 روز گذشته اتفاق افتاد؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی 10 روز گذشته در این استان 26 مورد حادثه جاده‌ای اتفاق افتاده و 56 نفر مصدوم شده‌اند.

به گزارش ایلنا از زنجان،شهرام میرزایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی 10 روز گذشته در این استان 26 مورد سوانح جاده‌ای اتفاق افتاده که 129 مورد حادثه دیده داشتیم.

وی افزود: در این حوادث جاده‌ای 56 نفر مصدوم شده‌اند که از این تعداد سه نفر به صورت سرپایی درمان و 9 نفر نیز توسط نیروهای امداد و نجات به مراکز درمانی منتقل شده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این حوادث اتفاق افتاده در استان چهار نفر سر صحنه حادثه جان خود را از دست داده اند.

میرزایی تعداد تیم‌های حاضر در عملیاتی طی 10 روز گذشته را 51 مورد اعلام و تصریح کرد: مجموع نیروهای امداد و نجات حاضر در تیم‌های امدادی 130 نفر بودند.

وی اضافه کرد: برای ارائه خدمات امداد و نجات در حوادث جاده‌ای در این مدت 26 دستگاه آمبولانس و 25 دستگاه خودروی نجات بکار گرفته شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 16 پایگاه امداد و نجات جاده‌ای ثابت و موقت این استان 24 ساعته برای مسافران و رانندگانی که در تردد هستند، خدمات ارائه می‌دهند.

میرزایی تاکید کرد: شماره تماس 112 جمعیت هلال احمر این استان 24 ساعته برای ارائه خدمات امدادی به هموطنان آماده است که در صورت نیاز با برقراری تماس خدمات رسانی در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

تصادف جاد ه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر