کد خبر: 808036 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دستگاه قضایی با اولویت و قدرت پیگیر مشکلات کارگران خواهد بود.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام «اسماعیل صادقی نیارکی» اظهار کرد: در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به زنجان تعدادی از کارگران یکی از کارخانجات زنجان به خاطر برخی مشکلات در خواست ملاقات با آیت الله رئیسی  را داشتند  که  در نهایت این دیدار در یک محیطی صمیمی برگزار و نماینده کارگران به بیان مشکلات پرداخت و سپس رییس قوه قضاییه مطالبی در خصوص پیگیری و حل مشکلات ارائه کردند.

رئیس کل دادگستری استان در همین راستا تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با قدرت پیگیری‌های لازم  برای  حل مشکلات کارگران را انجام خواهد داد.

رئیس شورای قضایی استان بیان کرد: ما پیگیر مطالبات  به حق کارگران خواهیم بود و کارگران مطمئن باشند مسائل و مشکلات آنان با  جدیت پیگیری و در صدد حل آن خواهیم بود.

وی افزود: دستگاه قضایی در راستای احقاق حقوق کارگران زحمتکش با قوت و جدیت پیگیر مشکلاتشان خواهد بود چرا که  ادامه این روند زمینه  بیکاری حجم سنگینی از کارگران را در پی خواهد داشت که رفع این مشکل به تصمیم عاجل نیاز دارد.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد: قشر کارگر  نباید دغدغه امنیت شغلی داشته باشد چرا که وجود این مسائل در تأمین معیشت زندگی و  حوزه کاری  آنها تاثیر بسزایی  خواهد گذاشت.

وی در پایان افزود: در راستای کسب  اطلاعات  بیشتر از مشکلات کارگران یکی از کارخانجات زنجان با حضور تیمی از مرکز رسانه روز جمعه  گزارش کاملی از این مجموعه تهیه  و جهت بررسی و حل مشکلات به قوه قضاییه ارسال شد.

حجت الاسلام «اسماعیل صادقی نیارکی»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر