کد خبر: 807920 A

از امروز تا 20 شهریور اجرا می شود ؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با اعلام محدودیت‌های ترافیکی هشتم محرم گفت: توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودروهایی که در مسیر توقف کنند، با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی اصغر شیرمحمدی، بابیان اینکه هر سال همزمان با ماه محرم راهنمایی و رانندگی استان زنجان به منظور برقراری نظم و امنیت مطلوب دستجات هیأت‌های مذهبی و رفاه حال عزاداران حسینی، محدودیت‌های ترافیکی را اجرایی می‌کند، اظهار کرد: امروز یکشنبه 17 شهریور (هشتم محرم) نیز به مناسبت برگزاری دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان محدودیت‌های ترافیکی در شهر زنجان اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان درباره مسیرهای دارای محدودیت ترافیکی نیز گفت: در مسیرهای خیابان فردوسی از تقاطع خیام تا تقاطع امیر کبیر، خیابان امام از بلوار آزادی تا تقاطع میدان 15 خرداد، خیابان سعدی جنوبی از تقاطع خیام تا میدان انقلاب، خیابان زینبیه از تقاطع دلجویی تا تقاطع طالقانی تردد موتورسیکلت و خودرو ممنوع است.

وی افزود: همچنین خیابان طالقانی از تقاطع ارک تا سبزه‌میدان، خیابان سعدی وسط از تقاطع سعدی تا چهار راه انقلاب و خیابان شهدا از تقاطع ارک تا تقاطع امیرکبیر جزو محدوده ترافیکی خواهد بود و شهروندان می‌توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

شیرمحمدی، درباره بازه زمانی محدودیت ترافیکی نیز گفت: از امروز (یکشنبه) ساعت 8 صبح پاکسازی مسیرها انجام خواهد شد و از ساعت 11 تا پایان مراسم نیز محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودروهایی که در مسیر توقف کنند، با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد.

وی افزود: نظیر همین محدودیت ترافیکی در روز یازدهم محرم یعنی روز (چهارشنبه) 20 شهریورماه، زمان برگزاری دسته بزرگ زینبیه اعظم زنجان نیز اعمال خواهد شد.

شیرمحمدی، با اشاره به اینکه هدف از این اعمال محدودیت برگزاری مراسم در کمال آرامش است، اضافه کرد: شهروندان برای عبور و مرور در شهر می‌توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

محدودیت های ترافیکی پایان هفته رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر