کد خبر: 806982 A

همزمان با عزاداری سید الشهدا در زنجان؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: نیروهای امداد و نجات هلال احمر در سطح استان برای ارائه خدمات امدادی به عزاداران سیدالشهدا(ع) در دهه اول ماه محرم آماده باش هستند.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، غفور آقاجانلو افزود: بر اساس جلسه کمیته ستاد محرم و طبق برنامه سالهای گذشته، امسال نیز مقرر است برنامه های مساجد و حسینیه ها در دهه اول محرم تحت پوشش امدادی قرار گیرد.

وی یادآوری کرد: در مراسم دسته های عزاداری حسینیه و زینبیه اعظم زنجان ، چهار دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه موتور آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 40 نفر از نیروی های امدادگر در مسیر این دسته ها مستقر می شوند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این نیروها با امکانات بیان شده برای همه عزاداران اباعبدالله الحسنی(ع) خدمات امدادی مورد نیاز را ارائه می کنند.

آقاجانلو اظهارداشت: علاوه بر این امکانات بیان شده یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز مراسم عزاداری دسته های حسینیه و زینبیه اعظم زنجان را پوشش امدادی می دهد.

وی ادامه داد: 16 پایگاه امداد و نجات جاده ای ثابت و موقت نیز  24 ساعته برای ارائه خدمات به عزاداران و مسافرانی که به استان زنجان سفر می کنند خدمات ارائه می دهند.

جمعیت هلال احمر استان زنجان/غفور اقاجانلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر