کد خبر: 804117 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان اظهار داشت: در شهرک‌های صنعتی استان زنجان اجازه دلالی و سفته بازی را نمی دهیم.

به گزارش ایرج احمدی، با تاکید بر اینکه زمین‌های شهرک‌های صنعتی نباید محلی برای دلال‌بازی باشد، تصریح کرد: با توجه به اینکه برای ایجاد زیرساخت در شهرک‌های صنعتی هزینه های زیادی انجام شده بنابر این نباید زمین های این شهرک توسط عده ای معطل شوند.

وی تاکید کرد: قراردادهای راکد در شهرک‌های صنعتی استان زنجان در اسرع وقت تعیین تکلیف می‌شوند.

این مسئول ضمن اشاره به برنامه های در دست اقدام شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت شهرک‌های موجود و فعال استان اولویت نخست شرکت شهرک‌های صنعتی است و در این راستا قرارداد زمین های واگذار شده که هیچ گونه اقدامی بر روی آنها صورت نگرفته است، فسخ خواهند شد.

احمدی اظهار داشت: در همین راستا با تشکیل جلسه هیات حل اختلاف و داوری در پایان خرداد ماه  سالجاری 49 فقره قرارداد راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان تعیین تکلیف شد که طی آن 29 فقره از قراردادهای یاد شده فسخ و به 20 فقره دیگر جهت تکمیل ساخت و ساز و تسویه بدهی های معوق اعطای مهلت شد و به تبع آن بیش از 8 هکتار از زمین های بلااقدام در شهرکهای صنعتی در شرف آزادسازی قرار گرفتند که پس از طی تشریفات قضایی نسبت به خلع ید آنها اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان، وصول مطالبات را یکی از مشکلات این شرکت عنوان و اظهار داشت: پیگیری جدی وصول مطالبات از اولویت های اصلی این شرکت در سال جاری است.

وی تصریح کرد: جلسات وصول مطالبات نیز به صورت مستمر با حضور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و با دعوت از واحدهای بدهکار برگزار و مصوبات این جلسات نیز با جدیت هر چه تمام‌تر اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت موجود در شهرکها برای ایجاد واحدهای صنعتی در اولویت قرار دارد و در نتیجه میزان پیشرفت فیزیکی طرح ها و نیز ساخت وساز واحدهای صنعتی به دقت رصد و کنترل می شود و اگر چنانچه اقدامی از سوی طرفین قرارداد بر روی زمین خریداری شده صورت نگیرد، بر اساس ضوابط و قوانین موجود نسبت به تعیین تکلیف آن اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر