کد خبر: 804037 A

پیوندی در زنجان مطرح کرد:

رئیس‌جمعیت هلال احمر کشور گفت: همزمان با هفته دولت، ۱۷ پروژه در ۱۳ استان کشور با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از منابع مختلف افتتاح می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، علی اصغر پیوندی، اظهار کرد: سازمان جمعیت هلال احمر یک سازمان برون نگر است و با مردم ارتباط بالایی دارد.

رئیس جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه خدمت به مردم وظیفه این سازمان است، گفت: این جمعیت با وظایفی که دراد موجب شده در کشور، منطقه و فدراسیون جهانی زبانزد باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به انسان های دردمند کمک می‌کند، گفت: این جمعیت برای کاهش آلام و تسکین و رفع نیازمندی در هر شرایطی به وظیفه خود عمل می کند.

پیوندی تکریم انسان ها را از دیگر وظایف این جمعیت خواند و ادامه داد: خدمت به مردم افتخاری برای جمعیت هلال احمر است و تلاش می کنیم در همه کارها کرامت انسان ها را حفظ کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه ترویج روحیه صلح و دوستی رفاقت و محبت در بین همه انسان‌ها از دیگر وظایف این سازمان است، تصریح کرد: امروز به انسجام و وحدت ملی برای عبور از تنگناها نیازمندیم.

وی با بیان اینکه ارتقای سلامت از دیگر وظایف این سازمان است، ادامه داد: خسارت های سیل در کشور ۷۶ نفر تلفات داشت و 220 میلیارد تومان کمک مردمی برای سیل زدگان جمع آوری شده است.

این مسئول ادامه داد: ۱۷ پروژه در ۱۳ استان کشور در هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از منابع مختلف افتتاح می شود.

پیوندی/جمعیت هلال احمرکشور/استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر