کد خبر: 803802 A

حقیقی تاکید کرد:

استاندار زنجان گفت: اخلاق محوری، مردم مداری و جامعه محوری نیروی انتظامی باعث افزایش مشارکت مردم با پلیس و محبوبیت این نیروی خدوم در جامعه شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح اله حقیقی امروز در دیدار فرمانده انتظامی استان و هیئت همراه ارزش کار پلیس را در خدمتگزاری صادقانه به مردم و جامعه دانست و بیان داشت: امنیت بدون همکاری و همیاری مردم با پلیس امکانپذیر نیست و فرماندهی انتظامی استان خدمات امنیتی ، انتظامی و ترافیکی را همه ساله بخوبی انجام می دهد.

مقام عالی استان با تقدیر از کسب رتبه برتر کشوری پلیس استان در خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی بیان داشت : باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم .

استاندار زنجان در ادامه از تلاش و زحمات فرمانده  انتظامی استان در تأمبن امنیت استان تشکر کرد و افزود: مبارزه مجاهدانه و شبانه روزی پلیس با فساد ، قاچاق مواد مخدر و برهم زنندگان نظم و امنیت یکی از شاخص های برتر این نیرو است.

وی نیروی انتظامی را از نیروهای مهم و تاثیر گذار در جامعه دانست و افزود : نیروی انتظامی در جامعه مسئولیت و ماموریت مهم و سنگینی بر عهده دارد چرا که در عرصه های مهم اجتماع اثر گذار است .

حقیقی تلاش خستگی ناپذیر و اخلاص را دو ویژگی ارزشمند کارکنان نیروی انتظامی استان بیان و اظهار داشت : رضایتمندی مردم و مسئولان استان از کار این عزیزان و شاخص مطلوب امنیت در استان نشانگر این موضوع است .

استاندار زنجان با تقدیر از اقدامات پلیس در حفظ نظم و امنیت جامعه، با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت های مدرن برای حفظ ارتقاء امنیت گفت : امنیت موجود در کشور و استان امنیتی پایدار است که همه برای حفظ و ارتقاء آن تلاش می کنیم .

رئیس شورای تامین استان زنجان، با اشاره به پنج آسیب مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی )، عنوان کرد: باید پیشگیری در این موارد را مدنظر قرار دهیم و پرونده هایی که می توان با مشارکت مردم تعیین تکلیف کرد نباید زمان و انرژی نیروی انتظامی و قوه قضائیه را بگیرد.

حقیقی با تاکید بر اینکه امروزه نیروی انتظامی در بین مردم از محبوبیت و مقبولیت فراوانی برخوردار است اظهار داشت : باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم .

آمادگی کامل پلیس برای ماموریت محرم در زنجان

در ادامه فرمانده انتظامی استان با تبریک هفته دولت ضمن تشریح برخی عملکرد های پلیس گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و با تلاش شبانه روزی همکاران ما، ‌افزایش گشت های انتظامی و حضور موثر ماموران در سراسر استان بویژه نقاط مسافرپذیر، شاهد کاهش جرایم در استان بودیم.

«رحیم جهانبخش» از آمادگی کامل نیروی انتظامی استان برای پوشش امنیتی و انتظامی مراسمات ماه محرم خبر داد و گفت : پلیس استان با تمام امکانات و توان در سایه همکاری و حمایت سایر سازمان ها ونهاد ها با همراهی مردم و مسئولان در راستای تامین نظم و امنیت مطلوب تلاش کرده که به حمدا... شاهد امنیت مطلوبی در استان شاهد هستیم و این استان یکی از استان های امن کشور است .

سردار جهانبخش با تاکید بر حفظ و حراست از ارزش های اسلامی گفت : کسب رتبه‌های برتر توسط پلیس در استان نشان از توانمندی نیروی انتظامی استان و مشارکت و همکاری اقشار مختلف مردم و همدلی، وحدت، هماهنگی سازمان ها، نهادها و ... در تامین نظم و امنیت مطلوب دارد.

نیروی انتظامی استان زنجان/حقیقی /استاندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر